Deodorant Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli!

Deodorant Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli!

Her birimiz bu sıralar ellerimizin temizliğine oldukça özen gösteriyor ve hijyen kurallarını harfiyen uygulamaya çalışıyoruz. Koronavirüs pandemi dönemi hijyenin hayatımızdaki yerinin önemini, bir kez daha net olarak anlamamızı sağladı. Ellerimizin temizliği şu anda hayati önem taşıyor. Fakat bu temizlik anlayışını sadece salgından korunmak için değil, tüm hayatımız için bir alışkanlığa dönüştürmemiz şart. Sıklıkla Duş almak ve deodorant kullanmak bizim için günlük rutinlerimizden biri olmalı. Peki deodorant kullanırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini biliyor muyuz?

Stilinize Göre Parfüm Seçimi

Stilinize Göre Parfüm Seçimi

Parfüm stilinizin bir yansıması diyorum ama stilinizle hangi parfümün eşleştiği konusunda bir fikriniz var mı? Hangi notalar sizin stilinizi temsil ediyor? Belki çok neşeli ve rahat bir insansınız, belki de çok ciddi ve kontrollü. Neşeli ve doğal stillere turunçgil notaları çok yakışır. Utangaç ve sessiz bir tabiatınız varsa sıcak ve baharatlı notalar size daha fazla uyum sağlar.

Yaş Gruplarına Göre Erkek Parfümleri

Yaş Gruplarına Göre Erkek Parfümleri

Her yaşın bir parfümü var demiş ve yaş gruplarına göre kadın parfümlerini sizler için derlemiştik. Kadınların parfümleri olur da erkeklerin yaş gruplarına göre parfümleri olmaz mı? Elbette beyler de uzmanların yaş gruplarına göre önerdiği parfümlere bir göz atmalılar. Fakat şu birkaç noktayı kesinlikle gözden kaçırmadan:

Yaş Gruplarına Göre Kadın Parfümleri

Yaş Gruplarına Göre Kadın Parfümleri

Müşterilerimizden bize gelen sorulardan biri de hangi yaş grubuna hangi kadın parfümünü önerdiğimizle ilgili… Öncelikle şunu bilmeniz gerekir ki kişiliğinizi tamamlayacak parfümü seçerken cildinizin dokusunu ve vücut kimyanızı göz önünde bulundurmanız gerekliğidir. Bu iki özelliğiniz kokunun gücünü, size uyumunu ve sürekliliğini etkiler. Yaş gruplarına göre kadın parfümü seçerken bazı trend ve önerileri dikkate alabilirsiniz ama öncelikli olan teninizde hangi kokunun daha iyi durduğu ve size daha iyi hissettirdiği olmalıdır.

Nasıl Daha iyi Kokarsınız?

Nasıl Daha iyi Kokarsınız?

Bazı insanlar ortamlara girdikleri zaman etrafa harika bir koku saçarlar. Bu harika kokunun temeli sadece kullandıkları parfüm değildir. Her zaman söylediğimiz gibi dünyanın en güzel kokusu temizlik kokusudur. Temizlik kurallarına dikkat edildiğinde, birkaç küçük tüyo ile siz de harika kokan kişiler kategorisine hızla girebilirsiniz. Bir de teninize uygun bir deodorant ve parfüm seçerseniz… Mis gibi kokarsınız! Şunu bilmelisiniz, iyi kokmanın en iyi yolu vücudunuzu tanımaktır. Parfüm size harika kokuların getirecek en kısa yoldur. Bununla birlikte, parfümünüz olsun veya olmasın, harika kokmanızı sağlamanın başka yolları da vardır. Gelin bu yolları birlikte keşfedelim

Hangi Oda Kokusu Nereye Kullanılmalı?

Hangi Oda Kokusu Nereye Kullanılmalı?

Yaşadığımız mekanların her zaman daha güzel görünmesi için evlerimizi düzenliyor, süslüyor, kendimiz ve konuklarımız için hazırlıyoruz. Bu hazırlığın önemli bir parçasının oda kokusu seçmek olduğunu biliyor muydunuz? Evlerimiz hatta yaşadığımız tüm mekanlar için en güzel oda kokusu hangisi sorunun cevabını bu yazımızda derledik.

Babalar Günü İçin ne Alabilirim?

Babalar Günü İçin ne Alabilirim?

Babalar günü yaklaşıyor ve varlığınızın iki önemli sebebinden biri olan babanıza sembolik de olsa bir hediye alarak onu mutlu etmek için birkaç haftalık bir zamanınız var. Anneler günü hediyeleri her zaman çok seçeneklidir ama nedense babalar gününde hediye almak biraz daha zordur. Her yıl olduğu gibi bu yıl yine babalar gününe özel bir kampanya oluşturduk ve babanıza alacağınız hediyelerle ilgili size birkaç ipucu vererek hayatınızı kolaylaştırmak istedik. Babanızın kendini en iyi hissedeceği, kişisel bakımını sağlayacak ve her defasında sizi anımsayacağı bir hediye ile harika bir gün geçirmesine destek olun. Babalar günü hediyesi biliyorsunuz sadece kendi babanıza yönelik bir hediye değil, o gün çocuklarınız adına eşiniz için de bir hediye seçmeniz gerekebilir. Loris Parfüm ürün grupları arasında babanıza uygun bir hediye mutlaka bulacaksınız.

2020 Yazının en Güzel Kadın Parfümleri

2020 Yazının en Güzel Kadın Parfümleri

Her şeyin bir zamanı ve bir mevsimi var. Ve tabii ki parfümünüzün de… Yaz geldiğinde, incecik gömleklerinizi, elbiselerinizi ortaya çıkarırsınız ve onlara uygun yaz parfümlerini seçmeye başlamanız da gerekir. Kışın sizi sıcacık sarmalayan tarçın, zencefil gibi baharatları yine kışa saklayın ama yaz için sizi taptaze bir meyve tabağı veya rengarenk bir çiçek demetine dönüştürecek yaz parfümünüzü mutlaka seçin. Loris’deki 2020 yaz mevsiminin en güzel parfümlerini sizin için derledik. Ama ondan önce yaz parfümünü seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini birlikte anımsayalım.

Bayram İçin En İyi Erkek Parfümleri

Bayram İçin En İyi Erkek Parfümleri

Bahar ve yaz aylarının tam kesiştiği noktada Ramazan Bayramı coşkusunu yaşıyoruz. Hepimiz sıra dışı günlerden geçtik ve kendimizi şımartmanın, kişisel bakımımıza biraz daha özen göstermenin ve moral toplamanın zamanı geldi bile. Seçtiğiniz parfüm, yaşadığınız anın tüm sıkıntısını azaltacak, kendinizi iyi hissetmenize ve öz güveninizin artmasına destek olacak bir kalitede olmalı. Loris Parfüm erkek koleksiyonunda, cilt tipiniz ve zevkleriniz ne olursa olsun size uygun bir erkek parfümü mutlaka vardır. Gelin birlikte erkek parfümü seçmenin püf noktalarını bir kez daha anımsayalım ve Loris’in en iyi erkek parfümlerine ayrıntılı bir göz atalım.