2019'un en çok satan 10 kadın parfümü

2019'un en çok satan 10 kadın parfümü

Bir yılı geride bıraktık ve yeni bir yılın hazırlığını yapıyoruz. Her yılın sonunda hepimiz, oturup liste yapmasak bile o yıl neler olduğunu aklımızdan geçirir ve kendimize göre bir muhasebe yaparız. Her birimiz kendimiz için bunları düşünürken, markalar da ürün ve hizmetleri için düşünürler.

Odunsu Parfümler Hakkında Her Şey

Odunsu Parfümler Hakkında Her Şey

Parfümleri oluşturan koku gruplarının arasında zenginlik, sıcaklık ve derinlikleriyle odunsu notaların başka bir yeri vardır. Odunsu parfümler, dünyanın her yerinde en beğenilen koku grupları arasında yerlerini alır.

En iyi, en yeni, en trendy erkek parfümleri

En iyi, en yeni, en trendy erkek parfümleri

Sezonun en iyi erkek parfümlerini sizin için test ettik ve müşterilerimizden gelen yorumları da katarak sizin için en iyi, en yeni, en trendy erkek parfümlerini listeledik. Sizi en iyi ifade eden kokuyu bulma arayışında bu yepyeni liste harika bir kılavuz olabilir. Listenin en iyilerine göz atmadan önce gelin erkek ve parfüm ilişkisiyle ilgili birkaç bilgi paylaşalım.

Doldurma parfüm, dolum parfüm değil açık parfüm

Doldurma parfüm, dolum parfüm değil açık parfüm

Açık parfüm pazarının lider markalarından biri olarak, pazarın doğru isimlendirilmesi de misyonlarımızdan biri. Açık parfüm pazarında doldurma parfüm, dolum parfüm gibi bir çok tanım kullanılıyor. Doldurma parfüm, dolum parfüm değil açık parfüm yazımızda pazarda karşınıza çıkacak tanımlara ve markalara daha bilinçli bakabilmenizi hedefliyoruz.

En iyi, en yeni, en trendy kadın parfümleri

En iyi, en yeni, en trendy kadın parfümleri

Dünyanın en beğenilen kokularıyla her an yenilediğimiz açık parfüm koleksiyonlarımız en iyi, en yeni, en trendy kokuları size taşıyor. Loris Parfüm AR-GE departmanı, güzel kokuların izini sürüyor ve mükemmel kreasyon parfümlerle birlikte zarif şişelerimiz de satışa hazırlıyor.

Lavanta Kokusuyla Gelen Dinginlik

Lavanta Kokusuyla Gelen Dinginlik

Lavantaya şöyle bir bakın. Lavanta kokusunun güzelliğinin ötesinde de bu çiçek zaten bir zarafet ve güzellik sembolü değil mi sizce de? Dünyanın en etkileyici kokularından biri olan lavanta kokusu, çalı biçiminde çok da nazlanmadan büyüyen enfes lavanta bitkisinden dünyaya bir armağan niteliği taşıyor.

Sizin için mükemmel parfüm hangisi?

Sizin için mükemmel parfüm hangisi?

Hala kendinizi en ifade edecek mükemmel parfüm bulamadığınızdan mı yakınıyorsunuz? Mükemmel parfüm için hiçbir zaman geç değildir, hala şansınız var. Çiçeklerden narenciye notalarına dek yüzlerce notanın bir araya gelerek oluşturduğu binlerce parfüm arasından sizin için en doğru mükemmel parfüm hangisi olduğunu hissetmek için biraz bilgi almaya biraz da kendinizi tanımaya ihtiyacınız var. Kendinizi her yönden tanıyor olabilirsiniz ama parfüm keşfi biraz daha özel bir konu.

Dünyanın En Güzel Kokuları: Niche Serisi

Dünyanın En Güzel Kokuları: Niche Serisi

Bu yazıya extract parfümün tanımıyla başlayalım. Extract parfüm, parfüm endüstrisinde esans oranı en yüksek olan parfümlere verilen isimdir. Extract parfümler, dünyanın en sevilen kokularını, çok özel ambalaj ve sunumlarla müşteriye pazarlarken, aynı zamanda çok yüksek bir esans oranıyla tüm parfümlerden ayrılırlar.

Muhteşem araba kokuları

Muhteşem araba kokuları

Güzel kokuların peşinde koşanlar, bulundukları her mekânın kokusuna dikkat ederler. Onlar için güzel koku, mutluluğun, huzurun ve temizliğin bir sembolüdür. Güzel koku denince akla sadece parfüm gelmiyor. Mağazalarımızda sunduğumuz çeşit çeşit oda kokusu ve araba kokusunu da mutlaka denemelisiniz.