2019’un en beğenilen damat parfümleri

2019’un en beğenilen damat parfümleri

Düğün dendiğinde akla önce gelinler gelir, bu hep böyledir. Ama gelinin yanında ışıldayan bir damat olmazsa düğünün bir anlamı olur mu? Elbette olmaz. Evleniyorsunuz ve bugün yeni hayatınızın ilk günü. Damatlığınız hazır, o gün tıraşınızı olacaksınız ve son rötuşlarla birlikte parfümünüzü de kullanacaksınız.

En güzel menekşe açık parfümleri

En güzel menekşe açık parfümleri

Zarif, küçük, tatlı menekşenin böylesine destansı bir esansa imza atacağını kim tahmin eder ki? Onun güzelliği kokusundan değil, bir canlının yüzü gibi size bakan eşsiz desenlerden ve taşıdığı olağanüstü renkten gelir. Mor rengi ile birlikte anılan güzel menekşenin içine girdiği her parfüm, menekşenin güzelliğinden, morun asaletinden ve cesaretinden bir parça taşır.

2019 yılının en iyi düğün parfümleri

2019 yılının en iyi düğün parfümleri

2019 yılının en iyi düğün parfümleri Bir insanın hayatında kendi düğününden daha önemli ne olabilir? Düğün, işin kutlaması. Elbette önemli olan kendinize seçtiğiniz eşle geçireceğiniz muhabbet dolu yıllar... Tüm evlenenlere ve yakında evleneceklere sağlık, mutluluk ve huzur dolu yıllar diliyoruz ve devam ediyoruz. Düğününüzde nasıl bir ayakkabı giyeceğinizi seçtiniz. Elbette gelinliğinizi seçtiniz. Kuaförünüzü de seçtiniz. Peki ama parfümünüzü seçtiniz mi? O günün en güzel kokan kızı siz olacaksınız unutmayın.

Şeftali kokulu açık parfümler

Şeftali kokulu açık parfümler

Sulu ve olgun bir şeftali, hem tat alma duyunuzda hem de koku alma duyunuzda inanılmaz bir etki gösterir. Şeftali kokusunun kendine has ve doğal olarak pudralı o doygun etkisi, içine girdiği her parfümde cazip bir koridor açmasına yol açar. Dünyanın hemen hemen tüm parfüm üreticileri, şeftalinin emsalsiz kokusunu iddialı karışımlarda kullandılar.

Yeni parfümünüz hangisi olsun?

Yeni parfümünüz hangisi olsun?

Yıllardır aynı açık parfümü mü kullanıyorsunuz? Tamam o da olsun, ama hadi gelin biraz cesaretle yepyeni bir kokuyu deneyin teninizde. Yepyeni bir koku bazen size yepyeni bir heyecan katar. Aradığınız biraz heyecan ise, yeni kokuların koridorlarında ilerleyin. Açık parfüm pazarının yükselen markası Loris’te size heyecan verecek bir koku mutlaka vardır.

2019 yaz aylarının en moda erkek kokuları!

2019 yaz aylarının en moda erkek kokuları!

Ne yani moda sadece kadınları ilgilendiren bir konu mu? Tabii ki hayır. Kadınlar kadar erkekler de trendleri takip ediyor, kendilerine neyin yakışacağı ile ilgili kafa yoruyorlar. Dünyanın en moda erkek kokularını erkekler için derledik ve Loris Parfüm’ün yüzlerce açık parfümü arasında en popüler ve 2019’un yaz aylarında en moda olacak kokuları sizin için yazdık. Yaz kokunuzu seçin, fark yaratın diye!

Bu yazın en moda kadın kokuları!

Bu yazın en moda kadın kokuları!

Kokunuz kişiliğiniz, kokunuz sizsiniz. Sıkı sıkıya bağlı olduğunuz açık parfümleriniz olabilir ama bir de işin moda kısmı var. Her açık parfüm herkese aynı şekilde yakışmaz ama bu yazın moda kokuları arasında size uygun bir koku var mı diye bir keşfe çıkabilirsiniz. Loris Mağazalarında parfümologlarınız bu yazın moda kokularını size severek tanıtırlar. Ama onlara danışmadan önce gelin biz sizinle küçük bir keşfe çıkalım, bakalım 2019 yazı hangi açık parfümler neler vaat ediyorlar güzelliğinize?

Açık parfüm pazarında Parfümolog dönemi

Açık parfüm pazarında Parfümolog dönemi

Bayi çalışanlarına ve dolayısıyla müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için aralıksız çalışan Loris Parfüm, açık parfüm pazarının kalite standartlarını yükseltecek eğitim programını sürdürüyor. Loris Akademi çatısı altında başlattığımız eğitimlerimiz, Parfümoloji müfredatı içeriğiyle açık parfüm sektörüne kalifiye parfüm uzmanları yetiştirmeyi planlıyor.

Parfüm gruplarını keşfedin!

Parfüm gruplarını keşfedin!

Bazı kokular sizi çekiyor, bazıları itiyor. Bazılarını duyduğunuzda içinizde güzel duygular uyanıyor, bazıları ise size hüzün veriyor. Koku böyle bir şey işte, aslında her anımızın bir kokusu var. Siz onları tek tek anımsamadığınız sanırsınız ama onlar bir anda bir parfüm şişesinden çıkar ve sizi şaşırtırlar. İşte bu yazımızda sizi aklınızda yer eden koku gruplarıyla daha yakından tanıştırmaya çalışacağız.