EYVAH! Koku gitti!

EYVAH! Koku gitti!

Covid 19’un en dikkat çekici ve psikolojik olarak en etkileyici semptomlarından bir tanesi koku kaybıdır. Basit bir soğuk algınlığında bile koku ve tat alamamak kişi üzerinde can sıkıcı bir etki bırakır. Koku alamadığımız bir hayat ‘tatsız’ hale gelir. Peki neden koku ve tat duyularını kaybederiz?

PORTAKAL ÇİÇEĞİ KOKUSU

PORTAKAL ÇİÇEĞİ KOKUSU

Parfüm sektöründe de portakal çiçeği kokusu kullanımı oldukça yaygındır. Üstelik sadece kadın ve erkek parfümlerinde de kullanılmaz. Kolonya, oda kokuları, araç parfümleri, mumlar ve banyo serilerinde de sıklıkla portakal çiçeği kokusuna yer verilmektedir. İnsanlara böylesine derin coşku veren ve sevinç getiren portakal çiçeği, elbette Loris Parfüm’de de kendini gösteriyor.

Afrodizyak Afrodite ait olan!

Afrodizyak Afrodite ait olan!

Afrodizyak kelimesi güzellikle, yani Afrodit’le ilgilidir. Göz alıcı, çekici, aşk, sevgi kelimeleri ile betimlenen Afrodit, bakan herkesin büyülendiği biriydi. Afrodizyak kelimesi ‘Afrodit’e ait’ olan demektir. Yani güzellik, çekicilik, tutku ve aşkla ilgilidir.

En Etkileyici Kadın Parfümleri

En Etkileyici Kadın Parfümleri

Parfüm bakımlı olmanın vazgeçilmez bir parçasıdır ve stilinizi tamamlayan en temel konulardan biridir. En etkileyici parfümü seçerek çevrenizdeki insanlar üzerinde iz bırakmak istiyorsanız, gerçekten sizi tamamlayan ve tanımlayan koku notalarını keşfetmeniz ve anlamanız gerekmektedir.

En Etkileyici Erkek Parfümleri

En Etkileyici Erkek Parfümleri

Etkileyici erkek parfümleri dediğinizde aklınıza ne geliyor? Parfüm, kişisel tarzımızın görünmez bir parçasıdır. İnsanların sizi nasıl gördüğü ve hatırladığı üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. İyi bir parfüm, sizi daha çekici kılar ve özgüvenli hissetmenize yardımcı olur. En etkileyici erkek parfümleri her zaman merak konusu olmuştur. Her yıl en çok beğenilen ve kullanılan erkek parfümleri sıralanır ve satın alırken mutlaka bir göz atılır. Biz de Loris Parfüm olarak 2021 yılında çok beğenilen ve çok satılan en etkileyici erkek parfümlerini sizin için hazırladık. Gelin Loris Parfüm’ün efsane Frequence erkek parfümleri arasındaki ilk 10’u birlikte keşfedelim.

İmza Parfüm Ne Demek?

İmza Parfüm Ne Demek?

İmza parfümünüzü buldunuz mu? İmza parfüm sizi tanımlayan özelliklerinizden biridir, iz bırakma yönteminizdir. Bir odadan çıktığınızda sizden geriye kalan şeydir ve bu açıdan çok önemlidir. Parfüm uzmanları imza parfümü için “Onu bulmak ruh eşinizi bulmak gibidir” diyorlar. Ruh eşini bulmak nasıl çok zorsa, imza parfümü bulmak da o kadar zordur. Öyle bir parfüme sahip olmalısınız ki sizi tanıyan insanlar sizi kokunuzla hatırlamalıdır.

Parfümlerin Son Kullanma Tarihi Olur mu?

Parfümlerin Son Kullanma Tarihi Olur mu?

Parfümlerin son kullanma tarihi olup olmadığı merak edilen konulardan biridir. Bu nedenle parfümlerin son kullanma tarihleri ve saklanma koşulları ile ilgili bilgileri içeren bu yazıyı incelemenizi öneriyoruz.

2021 Yazının En İyi Erkek Parfümleri

2021 Yazının En İyi Erkek Parfümleri

2021’in yaz ayları tüm hızıyla devam ediyor. Biz de müşterilerimizin beğenileri ve yorumları doğrultusunda bu yaza damga vuran erkek parfümlerini sizin için sıralamak istedik. Erkeklerin stilini güçlendiren ve cazibelerini arttıran en kalıcı parfümlerin listesi, işte 2021’in en iyi erkek parfümleri!

İnsana Çocukluk Günlerini Hatırlatan Kokular

İnsana Çocukluk Günlerini Hatırlatan Kokular

Kokular hayatın yaşayan kanıtlarıdır. Hayatınız boyunca sizi farklı zamanlara götürecek kokularla karşılaşabilirsiniz. Kimi kokular sizi düğün gününüze götürürken kimi kokular da lise zamanlarınızda gittiğiniz bir konsere götürebilir… Bir de insanlara çocukluk günlerini anımsatan kokular vardır. Hadi gelin sizinle çocukluğunuzun kokularını keşfedelim.