Parfümde 2020 modası: Biber notalı parfümler

Parfümde 2020 modası: Biber notalı parfümler

Parfümde 2020 trendlerine göz gezdirdiğimizde karşımıza sıcacık dokunuşlu biber notaları çıkıyor. Parfümörler biber notalarından giderek daha çok faydalanmaya başladılar ve bu da parfümlerin sıcaklığını her gün biraz daha artırıyor! Loris Parfüm’ün biber notalı parfümlerini incelemeden önce gelin biber notalarının parfümdeki etkilerini birlikte öğrenelim.

❤ Sevgililer günü için en güzel mesajlar ❤

❤ Sevgililer günü için en güzel mesajlar ❤

Eğer bugün bir armağan vermek istiyorsanız sevgilinize/eşinize veya size sevgiyi hissettiren o özel kişiye, sadece Loris Blog okurları için hazırlanmış bu özel mesajlara da bir göz atın. İstediğiniz kişinin ismini kullanın, değiştirin, özelleştirin ama sevgi sözcüklerinden asla vazgeçmeyin.

Sevgililer gününde hangi parfüm hediye edilir?

Sevgililer gününde hangi parfüm hediye edilir?

Sevgililer günü yaklaştı ve hangi hediyeyi alacağınızla ilgili hala bir fikriniz yok mu? Hadi size biraz yardımcı olalım. Birisine parfüm hediye etmek size zor gibi geliyor biliyoruz, hele de bu kişi dünyada en sevdiğiniz kişi olursa. Haklısınız, fakat birkaç ipucunu bilirseniz ve bu ipuçlarını doğru bir biçimde takip ederseniz, sevgilinize onun çok sevebileceği bir parfüm alabilirsiniz.

2020 erkek parfümü tavsiyeleri

2020 erkek parfümü tavsiyeleri

Günümüz erkekleri artık kullandıkları parfümün izlenimleri için önem taşıdığını gayet iyi biliyorlar. Bu sebeple de parfüm seçimine çok daha özen gösteriyorlar. Bir zamanlar büyüklerimiz kendilerine hangi parfüm hediye edilirse veya hangi parfüm moda ise onu kullanıyorlardı. Piyasada herkesin kullanımına uygun birkaç koku vardı ve neredeyse tüm erkekler bu kokuları kullanıyorlardı. Ama bugünün erkeği kendi beğenilerinin peşinden gidiyor ve bol bol seçeneği var. 2020 erkek parfümü tavsiyeleri yazımızda size beğenilerinize uygun parfümler hakkında biraz tüyo verelim mi?

2020 Kadın Parfüm Tavsiyeleri

2020 Kadın Parfüm Tavsiyeleri

Yepyeni bir yılın ilk ayında ilerliyoruz ve yeni ürünlerimiz de birbiri ardına raflarda yerini alıyor. Dünyanın en güzel notalarını, kokularını ve parfümlerini bulacağınız mağazalarımıza gittiğinizde size rehberlik edebilecek bir yazı ile karşınızdayız. 2020 için en iyi kadın parfüm tavsiyelerimizi okumadan parfüm almayın.

Citrus Parfümlerle İlgili Her Şey

Citrus Parfümlerle İlgili Her Şey

Dünya üzerindeki milyonlarca koku var. Ve her insanın farklı bir koku zevki var. Hemen herkesin beğenisine uygun olan koku grubu hangisi diye bir araştırma yapılsa muhtemeler karşımıza Citrus (Narenciye) kokuları çıkardı. Turunçgiller adıyla da anabileceğiniz citrus notaları ferah, aydınlık ve fresh kokularıyla parfüm üreticilerinin de gözbebeği kokular arasında yer alır. İster kadın ister erkek parfümleri olsun, citrus (narenciye) notaları bulundukları parfüme kendilerine özgü harika bir ferahlık taşırlar.

Oda Kokusu İle İlgili Her Şey

Oda Kokusu İle İlgili Her Şey

İçinde yaşadığımız mekanların kokuları bizi olumlu veya olumsuz yönde etkiler. Oda kokusu ile ilgili her şey yazımızda, oda kokusunun tarihçesinden başlayan ve bugünün modern evlerinde kullanılan oda kokularına kadar her türlü bilgiyi bulacaksınız.

Hediye parfüm seçimi nasıl yapılır?

Hediye parfüm seçimi nasıl yapılır?

Parfüm son derece kişisel bir seçim gibi görünse de, insanlar kendilerine parfüm hediye edilmesinden çok hoşlanıyorlar. Fakat hediye parfüm seçimi çok kolay bir iş değil. Loris Parfüm uzmanları, sevdiklerinize parfüm alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizin için yazdılar. Yeni bir yılı karşıladığımız bu günlerde aklınızda parfüm hediye etme fikri varsa mutlaka okuyun.

Kışlık parfüm nasıl olmalıdır?

Kışlık parfüm nasıl olmalıdır?

Parfüm seçiminde mevsimlerin çok önemli bir rolü olduğunu birçok kere tekrar ettik. Kışın kuruyan cildimizle birlikte parfüm notaları daha hızlı yok oluyor ve buna engel olmak için kışlık parfümünüzü ayırmanız iyi olabilir. Kışlık parfüm nasıl olmalıdır sorusunun en kısa yanıtı: Kesinlikle daha cesur olmalıdır! Yazın, çok hoşunuza giden ama bu ağır olur diye almadığınız bir parfüm mü var? Ona bir şans verebilirsiniz, çünkü size sıcakta ağır gelen bu koku, kışın teninizde şahane bir kış çayı sıcaklığı oluşturabilir. Size bir şöminenin veya sobanın başında elinizde sıcak aromalı bir kahve ile olma hissi verebilir.