Hangi Oda Kokusu Nereye Kullanılmalı?

Hangi Oda Kokusu Nereye Kullanılmalı?

Yaşadığımız mekanların her zaman daha güzel görünmesi için evlerimizi düzenliyor, süslüyor, kendimiz ve konuklarımız için hazırlıyoruz. Bu hazırlığın önemli bir parçasının oda kokusu seçmek olduğunu biliyor muydunuz? Evlerimiz hatta yaşadığımız tüm mekanlar için en güzel oda kokusu hangisi sorunun cevabını bu yazımızda derledik.

Babalar günü için ne alabilirim?

Babalar günü için ne alabilirim?

Babalar günü yaklaşıyor ve varlığınızın iki önemli sebebinden biri olan babanıza sembolik de olsa bir hediye alarak onu mutlu etmek için birkaç haftalık bir zamanınız var. Anneler günü hediyeleri her zaman çok seçeneklidir ama nedense babalar gününde hediye almak biraz daha zordur. Her yıl olduğu gibi bu yıl yine babalar gününe özel bir kampanya oluşturduk ve babanıza alacağınız hediyelerle ilgili size birkaç ipucu vererek hayatınızı kolaylaştırmak istedik. Babanızın kendini en iyi hissedeceği, kişisel bakımını sağlayacak ve her defasında sizi anımsayacağı bir hediye ile harika bir gün geçirmesine destek olun. Babalar günü hediyesi biliyorsunuz sadece kendi babanıza yönelik bir hediye değil, o gün çocuklarınız adına eşiniz için de bir hediye seçmeniz gerekebilir. Loris Parfüm ürün grupları arasında babanıza uygun bir hediye mutlaka bulacaksınız.

2020 yazının en güzel kadın parfümleri

2020 yazının en güzel kadın parfümleri

Her şeyin bir zamanı ve bir mevsimi var. Ve tabii ki parfümünüzün de… Yaz geldiğinde, incecik gömleklerinizi, elbiselerinizi ortaya çıkarırsınız ve onlara uygun yaz parfümlerini seçmeye başlamanız da gerekir. Kışın sizi sıcacık sarmalayan tarçın, zencefil gibi baharatları yine kışa saklayın ama yaz için sizi taptaze bir meyve tabağı veya rengarenk bir çiçek demetine dönüştürecek yaz parfümünüzü mutlaka seçin. Loris’deki 2020 yaz mevsiminin en güzel parfümlerini sizin için derledik. Ama ondan önce yaz parfümünü seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini birlikte anımsayalım.

Bayram için en iyi erkek parfümleri

Bayram için en iyi erkek parfümleri

Bahar ve yaz aylarının tam kesiştiği noktada Ramazan Bayramı coşkusunu yaşıyoruz. Hepimiz sıra dışı günlerden geçtik ve kendimizi şımartmanın, kişisel bakımımıza biraz daha özen göstermenin ve moral toplamanın zamanı geldi bile. Seçtiğiniz parfüm, yaşadığınız anın tüm sıkıntısını azaltacak, kendinizi iyi hissetmenize ve öz güveninizin artmasına destek olacak bir kalitede olmalı. Loris Parfüm erkek koleksiyonunda, cilt tipiniz ve zevkleriniz ne olursa olsun size uygun bir erkek parfümü mutlaka vardır. Gelin birlikte erkek parfümü seçmenin püf noktalarını bir kez daha anımsayalım ve Loris’in en iyi erkek parfümlerine ayrıntılı bir göz atalım.

Dünyanın en güzel kokusu

Dünyanın en güzel kokusu

İçinden geçtiğimiz dönem bize bir kez daha gösterdi ki, insan sağlığı için en önemli nokta temizlik ve hijyen koşullarının yerine getirilmesidir. Kişisel temizliğe dikkat etmemiz sayesinde kullandığımız deodorantlar da parfümler de gerçekten işe yarar. Deodorantlar veya parfümler var olan kokuların yok olmasını sağlamaz. Her zaman söylediğimiz gibi olması gereken ilk sey temiz olmaktır, sonrasında kullanacağınız deodorant ve parfümler gerçek kokularını ancak böyle ortaya koyabilir. Dünyanın en güzel kokusu, temizliğin kokusudur.

80 Derece Kolonya

80 Derece Kolonya

Kolonyanın Loris ürünleri arasında daima özel ve önemli bir yeri olmuştur. Son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiyle birlikte kolonya öne çıkan ürünler arasına girdi fakat Loris, kolonya serisine çok uzun yıllardır yatırım yapmayı sürdürüyor. Kolonyanın virüslerle savaşta etkili bir antiseptik olduğu da uzmanların sık sık ifade ettiği konular arasında yer alıyor. Loris Kolonyaları üretildiği ilk günden beri 80 derece kalitesinde üretiliyor.

Bahar parfümünüzü seçtiniz mi?

Bahar parfümünüzü seçtiniz mi?

Baharın hayat getiren muhteşem canlılığını hissettiğiniz bu günlerde, tıpkı ruhunuz gibi teninizde de bazı değişiklikler olacak. Olası bütün değişiklikleri sevgiyle kucaklayın çünkü adı üstünde bahar geliyor. Giysi dolaplarını boşaltın, kışın biriken kalınlıklarını atın, saçlarınıza bambaşka bir şekil verin ve tabii ki parfümünüzü değiştirin! Peki siz, bahar parfümünüzü seçtiniz mi?

Bal kokulu parfümler

Bal kokulu parfümler

İnsanlığın başladığı andan beri arılar büyük bir anlam taşıdı. Bugün hepimiz biliyoruz ki, insanın ihtiyacı olan besin maddelerin oluşmasında arıların büyük bir rolü var. Biz ise onların dünyaya armağan ettiği diğer mucize ile ilgilenelim. Bal ile. Doğanın mucizevi akışı içinde dans eden milyonlarca arı tarafından toplanan çiçeğin özü. Ve madem işimiz parfüm, bal kokulu parfümlerin sırlarını öğrenelim.

Parfümde 2020 modası: Biber notalı parfümler

Parfümde 2020 modası: Biber notalı parfümler

Parfümde 2020 trendlerine göz gezdirdiğimizde karşımıza sıcacık dokunuşlu biber notaları çıkıyor. Parfümörler biber notalarından giderek daha çok faydalanmaya başladılar ve bu da parfümlerin sıcaklığını her gün biraz daha artırıyor! Loris Parfüm’ün biber notalı parfümlerini incelemeden önce gelin biber notalarının parfümdeki etkilerini birlikte öğrenelim.