“LORIS parfüm” Bayiliği Şimdi Çok Daha Avantajlı!

“LORIS parfüm” Bayiliği Şimdi Çok Daha Avantajlı!

Gelişerek büyümekte olan, parfüm/kozmetik sektörünün tecrübeli ve istikrarlı kurumsal firmalarından biri olan “LORIS parfüm”, pandemi döneminde de Türkiye ve dünyanın dört bir yanında, yeni konsept mağazacılık anlayışıyla yaptığı yatırımlar ve sağladığı istihdam gücüyle, koyduğu hedefler doğrultusunda en bilinir global Türk markası olma yolundaki yolculuğuna yükseliş trendiyle devam ediyor.

Yeni Yıla Özel Hediye Önerileri

Yeni Yıla Özel Hediye Önerileri

Yeni bir yıl demek; yeni başlangıçlar, hayallerin gerçekleşmesi için bir umut ışığı demek. Günler yaklaştıkça yeni yılın tatlı telaşı hayatımızın her alanında iyice hissedilmeye başladı. Koskoca bir yılı daha geride bırakırken, yeni yılın pozitif enerji veren o tatlı heyecanını sevdiklerinizle paylaşmak size çok iyi gelecek. İnsanlar asırlardır hem bedenlerinde hem de yaşam alanlarında güzel kokular hissetmekten hoşlanmıştır. Doğru bir parfüm, şık bir kıyafetin en güzel tamamlayıcısı olduğu gibi; dekoratif ve kalıcı bir oda kokusu da ortamlarınıza neşe katabilir. Özetle koku; hayatımızın başrolünde etkili bir faktördür.

Mevsimlere Göre Parfüm Seçimi

Mevsimlere Göre Parfüm Seçimi

Parfüm seçiminin kişiye özel olması gerektiğini ve bunun sebeplerini pek çok kez vurguladık. Kendinizi bir parfüm ile iyi hissediyorsanız, kurallara ve önerilere bakmaksızın onu kullanmaya devam edebilirsiniz. Kokusunu değiştirmeyenler bu imza kokunun onları ifade ettiğini düşünür ve bazen gerçekten çok iyi bir uyumla kendilerini ortaya koyarlar. Bazıları ise hava değişikliklerine daha hassastır ve parfüm seçimlerinde mevsimleri dikkate alırlar. Mevsimlere göre parfüm seçiminde esas olan havanın sıcak, soğuk, kuru veya nemli olmasıdır. Fakat gelin konuya bu kez farklı bir yerden bakalım ve en sevdiğiniz mevsim sizin için ne ifade ediyorsa o kokuları ele alalım. Mevsimleri kişiliklerle ilişkilendirip hem mevsime hem de kişiliğinize uyan kokuları keşfedeceğiz.

Elma Kokulu Parfümler

Elma Kokulu Parfümler

Kullandığınız parfümün içindeki her bir notayı bilmeniz mümkün olmayabilir. Bazen üst notalardaki sevdiğiniz bir çiçek veya meyve kokusu sizi parfümün içine çeker ve sadece tek bir nota için bile o parfümü kullanmaya devam edersiniz. Parfümseverlerin tutkuyla bağlı olduğu notalar vardır ve bu notalardan biri de kuşkusuz elma notasıdır. Meyveli aromaları seviyorsanız en sevdiğiniz parfümlerin içeriklerine bir göz atın. Karşınıza mutlaka elma çıkar. Elma kokuları, narenciye parfümleri, vanilya parfümleri ve gül kokuları gibi gerçekten de en sevilen kokulardan biridir.

En Güzel Saç Parfümleri

En Güzel Saç Parfümleri

Güzel kokular hayatın her yerindeler… Odalarımızda, çamaşır çekmecelerimizde, duşta, duştan sonra, elbette tenimizde ve artık saçlarımızda… Herkes saçlarının güzel kokmasını ister. Özellikle de saçlarını temizleme olanağı bulamadığı günlerde. Son yıllarda giderek popüler hale gelen saç parfümlerinin bu kadar rağbet görmesinin sebebi de bu. En güzel saç parfümleri yazımızda hem saç parfümleri hakkında bilgi alacak hem de Loris’in en güzel saç parfümleriyle tanışacaksınız.

En Güzel Unisex Parfümler

En Güzel Unisex Parfümler

Loris Niche Koleksiyonu’nun en önemli özelliği kuşkusuz yüksek kaliteli hammaddelerle üretilen yüksek esans oranına sahip parfümlerden oluşması. Bu özelliğinin yanı sıra Niche koleksiyonu parfümlerinin büyük bir çoğunluğu üniseks, yani hem kadınların hem de erkeklerin severek kullandığı parfümleri içeriyor. Dünyanın en özel esans karışımlarını, şaşırtıcı bir fiyat ve kalite performansıyla ortaya koyduğumuz Niche Koleksiyonu’muz üniseks özelliğiyle de hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilerimizin büyük beğenisini topluyor. Bir parfümün erkek veya kadın parfümü olması, o parfümün koku piramidinde kullanılan notaların karışım oranlarıyla ve dünya çapında kabul gören tüketici eğilimleri ile doğrudan doğruya ilgilidir.

Deniz Kokulu Kadın ve Erkek Parfümleri

Deniz Kokulu Kadın ve Erkek Parfümleri

Deniz kokulu parfümlerin ortak özelliği şüphesiz o hepimizin çok sevdiği tuzlu, serin ve okyanus ferahlığını ruhumuza taşımasıdır. Deniz kokulu parfümler hangi notaları içerirlerse içersinler, denizin o ferahlatıcı etkisini tenimize taşımayı başarırlar. Bazen bir kumsalda hissedersiniz kendinizi bazen de yanı başınızdaki yaseminlerin kokusunu alırsınız bazen ise denizin hemen yanındaki portakal bahçelerinin içinde bulursunuz kendinizi! O anda kokusunu tüm benliğimizle hissettiğiniz bu muhteşem kokular bazen ayrı ayrı bazen de birlikte algılanırlar. İşte deniz kokulu parfümlerin, vazgeçilmez etkisinde tam olarak buradan gelmektedir.

Her Zaman Güzel Kokan Kadınların 10 Sırrı

Her Zaman Güzel Kokan Kadınların 10 Sırrı

Sizde farkındasınız değil mi, bazı kadınlar günün her saatinde çok güzel ve hoş kokmaktadırlar. Günün her anında sanki biraz önce duştan çıkmış, parfümünü yeni sıkmış ve şimdi dışarı çıkmış gibi kokuyorlar. İnsanın aklına nasıl oluyor da bu kadar güzel ve hoş koktukları sorusu mutlaka geliyor. Her zaman güzel kokan kadınların 10 sırrı adlı yazımızda işte böyle güzel kokan kadınların sırlarını sizinle paylaşacağız. Onların bu sırlarının, gerçek nedeni sürekli parfümlerini tazelemeleri veya en iyi parfümleri kullanmaları değil. Onların parfüm seçimleri bir yana, ne zaman ve nereye nasıl kullanması de gerektiğini biliyor, bu özel sırlarını kendilerine saklayıp daima güzel kokmayı başarıyorlar. Hadi hep birlikte bu sırları keşfe çıkartalım.

Cilt Tipinize Göre Parfüm Seçimi

Cilt Tipinize Göre Parfüm Seçimi

Bir parfümün beklediğiniz performansı göstermesi pek çok faktörle doğrudan ilintilidir. Bu faktörler arasında cilt tipiniz de önemli bir yer tutar. Üç farklı cilt tipi vardır: kuru, karma veya yağlı cilt. Parfümünüzü seçmeden önce cildinizin özellikleri bilmeniz parfüm seçimi sırasında daha doğru kararlar vermenizi sağlar. Cilt tipinize göre parfüm seçimi yazımızda size hem kararlarınızı doğru verebilmeniz için bazı bilgiler verecek hem de farklı cilt tipleri için önerilerimizi sıralayacağız.