Parfüm kullanırken yapılan 10 hata!

Parfüm kullanırken yapılan 10 hata!

Parfüm ve deodorant kullanmak artık günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. Bir çoğumuz, saçını taramayı nasıl unutmuyorsa parfüm kullanmayı da unutmuyor. Bu iyi bir gelişme. Her zaman yazdığımız gibi banyodan sonra mutlaka deodorant kullanmanız gerekiyor.

Parfüm seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken 10 kural!

Parfüm seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken 10 kural!

Parfüm seçimi ciddi bir iştir. Mağazaya girdim, en çok satan kokuları denedim, biri çok hoşuma gitti aldım diyeceğiniz kadar kolay bir alışveriş yaptıysanız size bravo. Genelde böyle olmaz çünkü. Açık parfüm mağazalarında dünyanın en beğenilen kokularını bulur ve aralarında kendi kokunuzu keşfetmeye çalışırsınız.Loris Parfüm uzmanları, parfüm seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken kuralları sizin için derlediler. İşte başlıyoruz. Size en yakışan parfümü nasıl keşfedeceksiniz?

Bergamot kokulu açık parfümler

Bergamot kokulu açık parfümler

Narenciyelerin içinde, yenmediği halde diğerlerinden daha az keskin olan bir notadır bergamot. İnce ve karmaşık bir kokudur aslında. Tatlı, çiçeksi ve ekşi bir karakteri vardır. Bergamotun parfümeri için eşsiz bir malzeme olmasının sebebi onun hemen her notayla uyum sergileyebilmesidir. Bu uyum, kullanılan notaya göre keskin, tatlı, meyvemsi veya floral olabilir. Fakat bergamotun parfümdeki varlığı, doğrudan kokusunu duymasanız bile hissedilir.

2019’un en beğenilen damat parfümleri

2019’un en beğenilen damat parfümleri

Düğün dendiğinde akla önce gelinler gelir, bu hep böyledir. Ama gelinin yanında ışıldayan bir damat olmazsa düğünün bir anlamı olur mu? Elbette olmaz. Evleniyorsunuz ve bugün yeni hayatınızın ilk günü. Damatlığınız hazır, o gün tıraşınızı olacaksınız ve son rötuşlarla birlikte parfümünüzü de kullanacaksınız.

En güzel menekşe açık parfümleri

En güzel menekşe açık parfümleri

Zarif, küçük, tatlı menekşenin böylesine destansı bir esansa imza atacağını kim tahmin eder ki? Onun güzelliği kokusundan değil, bir canlının yüzü gibi size bakan eşsiz desenlerden ve taşıdığı olağanüstü renkten gelir. Mor rengi ile birlikte anılan güzel menekşenin içine girdiği her parfüm, menekşenin güzelliğinden, morun asaletinden ve cesaretinden bir parça taşır.

2019 yılının en iyi düğün parfümleri

2019 yılının en iyi düğün parfümleri

2019 yılının en iyi düğün parfümleri Bir insanın hayatında kendi düğününden daha önemli ne olabilir? Düğün, işin kutlaması. Elbette önemli olan kendinize seçtiğiniz eşle geçireceğiniz muhabbet dolu yıllar... Tüm evlenenlere ve yakında evleneceklere sağlık, mutluluk ve huzur dolu yıllar diliyoruz ve devam ediyoruz. Düğününüzde nasıl bir ayakkabı giyeceğinizi seçtiniz. Elbette gelinliğinizi seçtiniz. Kuaförünüzü de seçtiniz. Peki ama parfümünüzü seçtiniz mi? O günün en güzel kokan kızı siz olacaksınız unutmayın.

Şeftali kokulu açık parfümler

Şeftali kokulu açık parfümler

Sulu ve olgun bir şeftali, hem tat alma duyunuzda hem de koku alma duyunuzda inanılmaz bir etki gösterir. Şeftali kokusunun kendine has ve doğal olarak pudralı o doygun etkisi, içine girdiği her parfümde cazip bir koridor açmasına yol açar. Dünyanın hemen hemen tüm parfüm üreticileri, şeftalinin emsalsiz kokusunu iddialı karışımlarda kullandılar.

Yeni parfümünüz hangisi olsun?

Yeni parfümünüz hangisi olsun?

Yıllardır aynı açık parfümü mü kullanıyorsunuz? Tamam o da olsun, ama hadi gelin biraz cesaretle yepyeni bir kokuyu deneyin teninizde. Yepyeni bir koku bazen size yepyeni bir heyecan katar. Aradığınız biraz heyecan ise, yeni kokuların koridorlarında ilerleyin. Açık parfüm pazarının yükselen markası Loris’te size heyecan verecek bir koku mutlaka vardır.

2019 yaz aylarının en moda erkek kokuları!

2019 yaz aylarının en moda erkek kokuları!

Ne yani moda sadece kadınları ilgilendiren bir konu mu? Tabii ki hayır. Kadınlar kadar erkekler de trendleri takip ediyor, kendilerine neyin yakışacağı ile ilgili kafa yoruyorlar. Dünyanın en moda erkek kokularını erkekler için derledik ve Loris Parfüm’ün yüzlerce açık parfümü arasında en popüler ve 2019’un yaz aylarında en moda olacak kokuları sizin için yazdık. Yaz kokunuzu seçin, fark yaratın diye!