Kişisel bakım ürünleri ve faydaları

Kişisel bakım ürünleri ve faydaları

Kişisel bakım güzelliğin temel taşıdır. Kendinizi güzel ve bakımlı hissetmek için sadece güzellik malzemelerini kullanmanız ve tek başına parfüm uygulamanız yetmeyebilir. Tüm Dünyada Kişisel bakım ürünlerine bu denli bir ilgi olmasının en önemli sebepleri arasında, hijyenik sebepler, güzellik ve insanların rahatlama ihtiyaçları sayılabilir. Güzel kokular, nemlendirici bakım ürünleri, vücut losyonları, duş jelleri ve vücut spreylerin hayatımızda giderek daha geniş bir yer edinmesinin temelinde de rahatlama ve Kendini temiz hissetme ihtiyacı gelir Kişisel bakım ürünleri tüm dünyada wellbeing kavramı altında değer kazanıyor, biz de bu kavramı iyi olma hali olarak kullanarak bu yazımızda size kişisel bakım ürünlerimizin iyi olma halinize nasıl katkı sağlayacağını paylaşmak istiyoruz.

Erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri

Erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri

Bir kadının çekici kılan birçok faktör vardır. Ses tonu, tarzı, karakteri, kariyeri, saç rengi hatta kokusu... Tarih boyunca kadınlar kendilerini daha çekici kılacak kokuların peşinde koştular. Günümüzde erkekler de tıpkı kadınlar gibi kullandıkları parfümün çekim gücü oluşturmadaki etkisini kabul ediyor, fakat yüzyıllar boyunca parfüm dendiğinde akla önce kadınlar gelmiştir. Herkes öncelikle iyi hissetmek için parfüm kullanır. Parfüm kişisel bakım ve güzelliğin son dokunuşudur ve son derece kişiseldir.

Kadınlar hangi erkek parfümlerini seviyor

Kadınlar hangi erkek parfümlerini seviyor

Kullandığınız parfümün sizi aynı anda etkileyici ve çekici kılmasını ister misiniz? Erkek parfümleriyle ilgili araştırmalar, insanların parfüm kullanmak ile ilgili en önemli motivasyonlarının çekim gücü oluşturmak olduğunu ortaya koyuyor. Erkeklerin, erkek parfümü seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiği ile ilgili sizlerden birçok soru alıyoruz. Tabii ki en merak ettiğiniz sorulardan biri de kadınların hangi erkek parfümlerinden hoşlandıkları… Sizin için bu soruların yanıtlarını Loris’in harika erkek parfümü koleksiyonundan örneklerle derledik. Bu tam benim için dediğiniz bir erkek parfümü varsa, mağazalarımıza ve online satışımıza bekleriz.

Niche Parfümler ve Parfümün Ötesi

Niche Parfümler ve Parfümün Ötesi

Harika kokmak mı istiyorsunuz yoksa benzersiz bir parfüm deneyimi yaşayarak/yaşatarak akılda kalmak mı? Parfümünüzün çok sevilenler listesinde olması size yetiyor mu yoksa imza bir parfüm taşımanın olağanüstü duygusunu mu arıyorsunuz? Loris Niche Koleksiyonu aradığınız o olağanüstü deneyimi yaşatabilir. İşte bu yazıda Niche Parfümleri, Niche Koleksiyonunu ve parfümün ötesini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Deodorant kullanırken nelere dikkat edilmeli!

Deodorant kullanırken nelere dikkat edilmeli!

Her birimiz bu sıralar ellerimizin temizliğine oldukça özen gösteriyor ve hijyen kurallarını harfiyen uygulamaya çalışıyoruz. Koronavirüs pandemi dönemi hijyenin hayatımızdaki yerinin önemini, bir kez daha net olarak anlamamızı sağladı. Ellerimizin temizliği şu anda hayati önem taşıyor. Fakat bu temizlik anlayışını sadece salgından korunmak için değil, tüm hayatımız için bir alışkanlığa dönüştürmemiz şart. Sıklıkla Duş almak ve deodorant kullanmak bizim için günlük rutinlerimizden biri olmalı. Peki deodorant kullanırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini biliyor muyuz?

Stilinize göre parfüm seçimi

Stilinize göre parfüm seçimi

Parfüm stilinizin bir yansıması diyorum ama stilinizle hangi parfümün eşleştiği konusunda bir fikriniz var mı? Hangi notalar sizin stilinizi temsil ediyor? Belki çok neşeli ve rahat bir insansınız, belki de çok ciddi ve kontrollü. Neşeli ve doğal stillere turunçgil notaları çok yakışır. Utangaç ve sessiz bir tabiatınız varsa sıcak ve baharatlı notalar size daha fazla uyum sağlar.

Yaş Gruplarına Göre Erkek Parfümleri

Yaş Gruplarına Göre Erkek Parfümleri

Her yaşın bir parfümü var demiş ve yaş gruplarına göre kadın parfümlerini sizler için derlemiştik. Kadınların parfümleri olur da erkeklerin yaş gruplarına göre parfümleri olmaz mı? Elbette beyler de uzmanların yaş gruplarına göre önerdiği parfümlere bir göz atmalılar. Fakat şu birkaç noktayı kesinlikle gözden kaçırmadan:

Yaş Gruplarına Göre Kadın Parfümleri

Yaş Gruplarına Göre Kadın Parfümleri

Müşterilerimizden bize gelen sorulardan biri de hangi yaş grubuna hangi kadın parfümünü önerdiğimizle ilgili… Öncelikle şunu bilmeniz gerekir ki kişiliğinizi tamamlayacak parfümü seçerken cildinizin dokusunu ve vücut kimyanızı göz önünde bulundurmanız gerekliğidir. Bu iki özelliğiniz kokunun gücünü, size uyumunu ve sürekliliğini etkiler. Yaş gruplarına göre kadın parfümü seçerken bazı trend ve önerileri dikkate alabilirsiniz ama öncelikli olan teninizde hangi kokunun daha iyi durduğu ve size daha iyi hissettirdiği olmalıdır.

Nasıl daha iyi kokarsınız?

Nasıl daha iyi kokarsınız?

Bazı insanlar ortamlara girdikleri zaman etrafa harika bir koku saçarlar. Bu harika kokunun temeli sadece kullandıkları parfüm değildir. Her zaman söylediğimiz gibi dünyanın en güzel kokusu temizlik kokusudur. Temizlik kurallarına dikkat edildiğinde, birkaç küçük tüyo ile siz de harika kokan kişiler kategorisine hızla girebilirsiniz. Bir de teninize uygun bir deodorant ve parfüm seçerseniz… Mis gibi kokarsınız! Şunu bilmelisiniz, iyi kokmanın en iyi yolu vücudunuzu tanımaktır. Parfüm size harika kokuların getirecek en kısa yoldur. Bununla birlikte, parfümünüz olsun veya olmasın, harika kokmanızı sağlamanın başka yolları da vardır. Gelin bu yolları birlikte keşfedelim