2021 Yazının En İyi Erkek Parfümleri

2021 Yazının En İyi Erkek Parfümleri

2021’in yaz ayları tüm hızıyla devam ediyor. Biz de müşterilerimizin beğenileri ve yorumları doğrultusunda bu yaza damga vuran erkek parfümlerini sizin için sıralamak istedik. Erkeklerin stilini güçlendiren ve cazibelerini arttıran en kalıcı parfümlerin listesi, işte 2021’in en iyi erkek parfümleri!

İnsana Çocukluk Günlerini Hatırlatan Kokular

İnsana Çocukluk Günlerini Hatırlatan Kokular

Kokular hayatın yaşayan kanıtlarıdır. Hayatınız boyunca sizi farklı zamanlara götürecek kokularla karşılaşabilirsiniz. Kimi kokular sizi düğün gününüze götürürken kimi kokular da lise zamanlarınızda gittiğiniz bir konsere götürebilir… Bir de insanlara çocukluk günlerini anımsatan kokular vardır. Hadi gelin sizinle çocukluğunuzun kokularını keşfedelim.

Doğal Oda Kokusunu Keşfedin

Doğal Oda Kokusunu Keşfedin

Oda kokularının havasız kalan veya kötü kokan kapalı mekanlarda güzel koku vermesi amacıyla tercih edildiğini düşünebilirsiniz. Ancak oda kokularına son zamanlarda açık/kapalı tüm mekanlarda sıkça rastlamaktayız. Bilimsel çalışmalar gösteriyor ki koku hafızasında bulunan anılar, unutulmaya karşı yüksek direnç gösterirler. Öyle ki bazı markalar imajlarını güçlendirmek için ofis ve mağazalarında kendi kokularını bir dekor ögesi olarak kullanırlar. Siz de oda kokuları hakkında hazırladığımız bu yazı sayesinde sevdiğiniz oda kokusunu seçebilir ya da neden oda kokusu kullanmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Neden Oda Kokusu Kullanılır? Ortamlara ferahlık vermek, temiz ve sağlıklı hissi uyandırmak, mutlu ve neşeli bir ambiyans yaratmak oda kokularının özellikle evlerde kullanılmasına neden olmaktadır.

Tüm Yönleriyle Niş Parfümler

Tüm Yönleriyle Niş Parfümler

Güçlü koku alma yetenekleri ve özel bir zevkleri olan parfüm severler herkesin kullandığı kokular yerine Niche parfümleri tercih ediyorlar. Bu yüzden Niche parfüm dünyası giderek daha zengin ve rekabetçi bir hal alıyor. Niche parfümler diğer parfümlerin arasında sadece yüksek esans oranlarıyla değil, fiyatları ve özel tasarımlarıyla da ayrılıyorlar. Loris’in yüksek beğeni sahibi müşterilerinin Niche Koleksiyonuna olan tutkularının en önemli nedenlerinden biri de bu. Niche Koleksiyonu, dünyanın en değerli koku karışımlarını olağanüstü bir kaliteyle ve benzersiz bir fiyat kalite dengesi ile ortaya koyuyor. Niche Koleksiyonumuzu daha iyi anlatabilmek için isterseniz önce Niche Parfüm konusundaki bilgilerimizi tazeleyelim. Sizinle Niche bir yolculuğa çıkalım!

Hafta Sonu İçin Parfüm Önerileri

Hafta Sonu İçin Parfüm Önerileri

Hafta sonu ile iş günü arasındaki en önemli fark nedir? Tabi ki daha fazla özgürlük! Hafta içi giyinirken, makyaj yaparken ve parfüm kullanırken bir çok şeyi düşünebilirsiniz ama hafta sonu özgürsünüz!

Orijinal Parfüm Nereden Alınır, Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Parfüm Nereden Alınır, Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Parfüm Nasıl Olur? Öncelikle bilmeyenler için orijinal parfümün ne olduğunu açıklayalım. Orijinal parfümler; yüksek kalitede esanslar kullanılarak, sağlığa uygun ve doğal maddelerden üretilir. Orijinal olmayan bir parfümü orijinalinden ayıran en önemli özellik; orijinal ürünler üretilirken doğal bitki, ham maddelerden elde edilmesi, diğerlerinin ise esansları taklit eden sentetik maddelerden üretilmesidir.

For Her Parfüm Ne Demek?

For Her Parfüm Ne Demek?

For Her Parfüm “Kadınlara Özel Parfüm” anlamına gelmektedir. Kadınların cilt ve ten yapısına uygun olarak üretilen parfümlerin For Her olarak ayrıştırılmasının sebebi, bazı parfümlerin erkeklere özel ya da unisex olarak kullanılabilmesidir.

2021 Yılının En Gözde Erkek ve Kadın Parfümleri

2021 Yılının En Gözde Erkek ve Kadın Parfümleri

Heyecanla beklenen konularımızdan biri olan 2021 yılının en güzel erkek ve kadın parfümleri yazımızla sizlerleyiz. Ardında iz bırakacak kadar iddialı bir parfüm arayanlar, bu yazımızı çok sevecek. Asi, otantik, sofistike, enerjik veya gizemli… Loris Parfüm ürünlerini hemen keşfedin ve favori parfümünüzü seçin. Seçtiğiniz size özel koku ile parfümlerin büyüleyici gücüne olan inancınız daha da artacak.

2021 Kışının En Güzel Erkek Parfümleri

2021 Kışının En Güzel Erkek Parfümleri

Kış geliyor ve tenlerimiz siz farkında olmasanız da kurumaya başladı, Artık tenimize tutunacak daha etkili ve kararlı parfümlere ihtiyacımız var. Hem kadınların hem de erkeklerin. 2021 kışının en güzel erkek kokularını sizin için derlerken işte tüm bu mevsimlik değişimleri dikkate aldık. Dünya erkeklerinin ilgisini en çok çeken kokuların odunsu, baharatlı ve aromatik kokular olduğunu listemizi okuduğunuzda siz de göreceksiniz.