Çiçek Kokulu Parfümler

Çiçek Kokulu Parfümler

Doğanın insanlara en güzel hediyelerinden biri çiçeklerdir. Çağlar boyunca çiçekler birçok durumun, duygunun ya da ritüellerin sembolü haline gelmiştir. Hatta kadınlar çoğu zaman çiçekle özdeşleştirilir. Çiçek kokularının insanlar üzerindeki etkisi, parfüm sektörünün başlıca ilham kaynağıdır

Yılbaşı Hediye Önerileri

Yılbaşı Hediye Önerileri

2021 yılı biterken, en çok konuşulan konulardan biri yılbaşı hediyeleri olmuştur. Başta ailemiz ve sevdiklerimiz olmak üzere iş arkadaşları ya da sınıf arkadaşları bu listede hep yer alırlar. Hediyeleşmek yeni yıla giriş yaparken çok güzel bir başlangıç olsa da epey vakit alan bir gelenektir.

Eyvah! Koku gitti!

Eyvah! Koku gitti!

Covid 19’un en dikkat çekici ve psikolojik olarak en etkileyici semptomlarından bir tanesi koku kaybıdır. Basit bir soğuk algınlığında bile koku ve tat alamamak kişi üzerinde can sıkıcı bir etki bırakır. Koku alamadığımız bir hayat ‘tatsız’ hale gelir. Peki neden koku ve tat duyularını kaybederiz?

Portakal Çiçeği Kokusu

Portakal Çiçeği Kokusu

Parfüm sektöründe de portakal çiçeği kokusu kullanımı oldukça yaygındır. Üstelik sadece kadın ve erkek parfümlerinde de kullanılmaz. Kolonya, oda kokuları, araç parfümleri, mumlar ve banyo serilerinde de sıklıkla portakal çiçeği kokusuna yer verilmektedir. İnsanlara böylesine derin coşku veren ve sevinç getiren portakal çiçeği, elbette Loris Parfüm’de de kendini gösteriyor.

Afrodizyak Afrodite Ait Olan!

Afrodizyak Afrodite Ait Olan!

Afrodizyak kelimesi güzellikle, yani Afrodit’le ilgilidir. Göz alıcı, çekici, aşk, sevgi kelimeleri ile betimlenen Afrodit, bakan herkesin büyülendiği biriydi. Afrodizyak kelimesi ‘Afrodit’e ait’ olan demektir. Yani güzellik, çekicilik, tutku ve aşkla ilgilidir.

En Etkileyici Kadın Parfümleri

En Etkileyici Kadın Parfümleri

Parfüm bakımlı olmanın vazgeçilmez bir parçasıdır ve stilinizi tamamlayan en temel konulardan biridir. En etkileyici parfümü seçerek çevrenizdeki insanlar üzerinde iz bırakmak istiyorsanız, gerçekten sizi tamamlayan ve tanımlayan koku notalarını keşfetmeniz ve anlamanız gerekmektedir.

En Etkileyici Erkek Parfümleri

En Etkileyici Erkek Parfümleri

Etkileyici erkek parfümleri dediğinizde aklınıza ne geliyor? Parfüm, kişisel tarzımızın görünmez bir parçasıdır. İnsanların sizi nasıl gördüğü ve hatırladığı üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. İyi bir parfüm, sizi daha çekici kılar ve özgüvenli hissetmenize yardımcı olur. En etkileyici erkek parfümleri her zaman merak konusu olmuştur. Her yıl en çok beğenilen ve kullanılan erkek parfümleri sıralanır ve satın alırken mutlaka bir göz atılır. Biz de Loris Parfüm olarak 2021 yılında çok beğenilen ve çok satılan en etkileyici erkek parfümlerini sizin için hazırladık. Gelin Loris Parfüm’ün efsane Frequence erkek parfümleri arasındaki ilk 10’u birlikte keşfedelim.

İmza Parfüm Ne Demek?

İmza Parfüm Ne Demek?

İmza parfümünüzü buldunuz mu? İmza parfüm sizi tanımlayan özelliklerinizden biridir, iz bırakma yönteminizdir. Bir odadan çıktığınızda sizden geriye kalan şeydir ve bu açıdan çok önemlidir. Parfüm uzmanları imza parfümü için “Onu bulmak ruh eşinizi bulmak gibidir” diyorlar. Ruh eşini bulmak nasıl çok zorsa, imza parfümü bulmak da o kadar zordur. Öyle bir parfüme sahip olmalısınız ki sizi tanıyan insanlar sizi kokunuzla hatırlamalıdır.

Parfümlerin Son Kullanma Tarihi Olur mu

Parfümlerin Son Kullanma Tarihi Olur mu

Parfümlerin son kullanma tarihi olup olmadığı merak edilen konulardan biridir. Bu nedenle parfümlerin son kullanma tarihleri ve saklanma koşulları ile ilgili bilgileri içeren bu yazıyı incelemenizi öneriyoruz.