Bayram için en iyi erkek parfümleri

Bayram için en iyi erkek parfümleri

Bahar ve yaz aylarının tam kesiştiği noktada Ramazan Bayramı coşkusunu yaşıyoruz. Hepimiz sıra dışı günlerden geçtik ve kendimizi şımartmanın, kişisel bakımımıza biraz daha özen göstermenin ve moral toplamanın zamanı geldi bile. Seçtiğiniz parfüm, yaşadığınız anın tüm sıkıntısını azaltacak, kendinizi iyi hissetmenize ve öz güveninizin artmasına destek olacak bir kalitede olmalı. Loris Parfüm erkek koleksiyonunda, cilt tipiniz ve zevkleriniz ne olursa olsun size uygun bir erkek parfümü mutlaka vardır. Gelin birlikte erkek parfümü seçmenin püf noktalarını bir kez daha anımsayalım ve Loris’in en iyi erkek parfümlerine ayrıntılı bir göz atalım.

Dünyanın en güzel kokusu

Dünyanın en güzel kokusu

İçinden geçtiğimiz dönem bize bir kez daha gösterdi ki, insan sağlığı için en önemli nokta temizlik ve hijyen koşullarının yerine getirilmesidir. Kişisel temizliğe dikkat etmemiz sayesinde kullandığımız deodorantlar da parfümler de gerçekten işe yarar. Deodorantlar veya parfümler var olan kokuların yok olmasını sağlamaz. Her zaman söylediğimiz gibi olması gereken ilk sey temiz olmaktır, sonrasında kullanacağınız deodorant ve parfümler gerçek kokularını ancak böyle ortaya koyabilir. Dünyanın en güzel kokusu, temizliğin kokusudur.

80 derece kolonya

80 derece kolonya

Kolonyanın Loris ürünleri arasında daima özel ve önemli bir yeri olmuştur. Son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına alan salgınla birlikte kolonya öne çıkan ürünler arasına girdi fakat Loris kolonya serisine çok uzun yıllardır yatırım yapmayı sürdürüyor. Kolonyanın virüslerle savaşta etkili bir antiseptik olduğu da uzmanların sık sık ifade ettiği konular arasında yer alıyor. Loris Kolonyaları üretildiği ilk günden beri 80 derece kalitesinde üretiliyor. Kalitemizden dün de vazgeçmedik bugün de… Kolonyalarımızın fiyatlarını ikiye katlayarak müşterilerimizin güvenlerini kaybetmeyi ise düşünmeyiz bile.

Bahar parfümünüzü seçtiniz mi?

Bahar parfümünüzü seçtiniz mi?

Baharın hayat getiren muhteşem canlılığını hissettiğiniz bu günlerde, tıpkı ruhunuz gibi teninizde de bazı değişiklikler olacak. Olası bütün değişiklikleri sevgiyle kucaklayın çünkü adı üstünde bahar geliyor. Giysi dolaplarını boşaltın, kışın biriken kalınlıklarını atın, saçlarınıza bambaşka bir şekil verin ve tabii ki parfümünüzü değiştirin! Peki siz, bahar parfümünüzü seçtiniz mi?

Bal kokulu parfümler

Bal kokulu parfümler

İnsanlığın başladığı andan beri arılar büyük bir anlam taşıdı. Bugün hepimiz biliyoruz ki, insanın ihtiyacı olan besin maddelerin oluşmasında arıların büyük bir rolü var. Biz ise onların dünyaya armağan ettiği diğer mucize ile ilgilenelim. Bal ile. Doğanın mucizevi akışı içinde dans eden milyonlarca arı tarafından toplanan çiçeğin özü. Ve madem işimiz parfüm, bal kokulu parfümlerin sırlarını öğrenelim.

Parfümde 2020 modası: Biber notalı parfümler

Parfümde 2020 modası: Biber notalı parfümler

Parfümde 2020 trendlerine göz gezdirdiğimizde karşımıza sıcacık dokunuşlu biber notaları çıkıyor. Parfümörler biber notalarından giderek daha çok faydalanmaya başladılar ve bu da parfümlerin sıcaklığını her gün biraz daha artırıyor! Loris Parfüm’ün biber notalı parfümlerini incelemeden önce gelin biber notalarının parfümdeki etkilerini birlikte öğrenelim.

❤ Sevgililer günü için en güzel mesajlar ❤

❤ Sevgililer günü için en güzel mesajlar ❤

Eğer bugün bir armağan vermek istiyorsanız sevgilinize/eşinize veya size sevgiyi hissettiren o özel kişiye, sadece Loris Blog okurları için hazırlanmış bu özel mesajlara da bir göz atın. İstediğiniz kişinin ismini kullanın, değiştirin, özelleştirin ama sevgi sözcüklerinden asla vazgeçmeyin.

Sevgililer gününde hangi parfüm hediye edilir?

Sevgililer gününde hangi parfüm hediye edilir?

Sevgililer günü yaklaştı ve hangi hediyeyi alacağınızla ilgili hala bir fikriniz yok mu? Hadi size biraz yardımcı olalım. Birisine parfüm hediye etmek size zor gibi geliyor biliyoruz, hele de bu kişi dünyada en sevdiğiniz kişi olursa. Haklısınız, fakat birkaç ipucunu bilirseniz ve bu ipuçlarını doğru bir biçimde takip ederseniz, sevgilinize onun çok sevebileceği bir parfüm alabilirsiniz.

2020 erkek parfümü tavsiyeleri

2020 erkek parfümü tavsiyeleri

Günümüz erkekleri artık kullandıkları parfümün izlenimleri için önem taşıdığını gayet iyi biliyorlar. Bu sebeple de parfüm seçimine çok daha özen gösteriyorlar. Bir zamanlar büyüklerimiz kendilerine hangi parfüm hediye edilirse veya hangi parfüm moda ise onu kullanıyorlardı. Piyasada herkesin kullanımına uygun birkaç koku vardı ve neredeyse tüm erkekler bu kokuları kullanıyorlardı. Ama bugünün erkeği kendi beğenilerinin peşinden gidiyor ve bol bol seçeneği var. 2020 erkek parfümü tavsiyeleri yazımızda size beğenilerinize uygun parfümler hakkında biraz tüyo verelim mi?