Kolonya alır mısınız?

Kolonya alır mısınız?

Ne kadar tanıdık bir cümle değil mi? Bir zamanlar konuklarımız için hazırladığımız ve çoluk çocuğun girmesine izin verilmeyen misafir odalarında dantel örtülü sehpaların üzerinde çikolata ve şekerin tam yanında dururdu kolonya. Misafir kolonyası diye bir şey olur mu?

En Sevilen Erkek Parfümleri

En Sevilen Erkek Parfümleri

Parfüm sektöründe en kaliteli parfümleri bulabileceğiniz Loris Parfüm'de en çok beğenilen, en trend kokuları sizler için derledik. Parfüm kullanıcıları dünyanın en beğenilen kokularını Loris Mağazalarında ve internet sitesinde bulabiliyor. Blog yazımızda hem parfüm notalarını hem kalıcılık konusundaki yorumlarımızı hem de hangi parfümün hangi tene daha çok yakışacağını görebilirsiniz. Loris Parfüm'de size en yakışacak ve sevilen parfümler yazımızı okumadan parfüm almayın.

Kadınların En Beğendiği Açık Parfümler

Kadınların En Beğendiği Açık Parfümler

Loris Parfüm, kadınlar tarafından en beğenilen 10 parfümü sunar. Kokunuzla büyüleyeceğiniz, mutluluk dağıtacağınız ve aynı anda kendinizi şahane hissedeceğiniz “Top 10 açık kadın parfümü” listemizi sizler için oluşturduk. Kalıcılık oranları, mevsimsel farklılıklar, günün hangi saatinde kullanımının daha iyi olacağı ve koku piramidinden yükselen notalar, esanslar gibi merak ettiğiniz konularla ilgili tüm merak ettiklerinizi bu yazımızda göreceksiniz.

Vanilya kokulu açık parfümler

Vanilya kokulu açık parfümler

Oldukça neşeli bir nota olan vanilya, girdiği ortamı bir anda yumuşatıyor, tatlandırıyor ve kendine has bir etkiyle sizi çekiyor. Vanilya kokusunun neden bu kadar popüler olduğu konusunda bir dizi araştırma yapılmış ve ortaya şu sonuç çıkmış: Bir çok insan vanilya kokusunda çocukluğunun sıcak anılarını, masumiyeti ve geçmiş günlere özlemin getirdiği sıcaklığı buluyormuş. Vanilya notalarının bulunduğu parfümlerin hızla popülerleşmesi bizim geçmiş günlere özlemimiz mi sizce de?

Açık parfüm hakkında herşey

Açık parfüm hakkında herşey

Kabul edelim ki hayatımızda bir açık parfüm gerçeği var. Açık parfümle ilgili her şeyi okuyabileceğiniz bu özel yazıda size aklınıza takılabilecek tüm soruları yanıtlıyor ve parfüm konusundaki birçok gerçeği de açıklamış olacağız.

İris çiçeği kokuları

İris çiçeği kokuları

Mitolojik bir kahramandır İris Çiçeği.... İsmini bir yunan tanrıçasından alır, İris’ten... Ve hikayeye göre gökyüzünden yeryüzüne haber taşıma görevi onundur. Ama İris, sadece mutlu haberleri taşımaktan sorumludur. Latince anlaı da cennetin gözüdür. Çünkü bir göze benzer aynı zamanda... Parfüm üreticilerinin iris çiçeğini görmezden gelmesi elbette mümkün değildi ve gerçekten en güzel parfümlerin kalbine yerleşti bu güzel çiçek

Anneler günü parfümleri

Anneler günü parfümleri

Anneler gününde annenize parfüm alarak, hem ekonomik hem de akılda kalıcı bir armağan vermiş olursunuz. Size bir tüyo verelim. Ona uygun hiç kullanmadığı bir kokuyu belirleyin. Ona verin ve parfümü açtığında birlikte koklayın. Sıkıca sarıldığınız o anın kokusunu sonsuza dek mühürleyin.

Loris Parfüm Bayiliği Hakkında Bilgiler

Loris Parfüm Bayiliği Hakkında Bilgiler

Açık parfüm pazarı büyük bir hızla büyüyor. Açık parfüm pazarına yapılan yatırımlar da aynı oranda çoğalıyor. Bu cazip pazarda kalıcı bir marka olabilmek sanıldığı kadar kolay değil. Loris Parfüm olarak, sadece satış odaklı bir politika izlemek ve sadece bir üretici firma gibi davranmamız çok daha kolay.

Hangi koku neye iyi gelir?

Hangi koku neye iyi gelir?

Oda kokuları hepimiz çok seviyoruz. Bir odaya girdiğimizde etrafımızı zaran mis gibi kokular ise sadece keyif ve memnuniyet vermekle kalmıyor aynı zamanda koku duyumuz sayesinde bir çok olumlu etki yapar.