En İyi, En Yeni, En Trend Kadın Parfümleri

En İyi, En Yeni, En Trend Kadın Parfümleri

Dünyanın en beğenilen kokularıyla her an yenilediğimiz açık parfüm koleksiyonlarımız en iyi, en yeni, en trendy kokuları size taşıyor. Loris Parfüm AR-GE departmanı, güzel kokuların izini sürüyor ve mükemmel kreasyon parfümlerle birlikte zarif şişelerimiz de satışa hazırlıyor.

Lavanta Kokusuyla Gelen Dinginlik

Lavanta Kokusuyla Gelen Dinginlik

Lavantaya şöyle bir bakın. Lavanta kokusunun güzelliğinin ötesinde de bu çiçek zaten bir zarafet ve güzellik sembolü değil mi sizce de? Dünyanın en etkileyici kokularından biri olan lavanta kokusu, çalı biçiminde çok da nazlanmadan büyüyen enfes lavanta bitkisinden dünyaya bir armağan niteliği taşıyor.

Sizin İçin Mükemmel Parfüm Hangisi?

Sizin İçin Mükemmel Parfüm Hangisi?

Hala kendinizi en ifade edecek mükemmel parfüm bulamadığınızdan mı yakınıyorsunuz? Mükemmel parfüm için hiçbir zaman geç değildir, hala şansınız var. Çiçeklerden narenciye notalarına dek yüzlerce notanın bir araya gelerek oluşturduğu binlerce parfüm arasından sizin için en doğru mükemmel parfüm hangisi olduğunu hissetmek için biraz bilgi almaya biraz da kendinizi tanımaya ihtiyacınız var. Kendinizi her yönden tanıyor olabilirsiniz ama parfüm keşfi biraz daha özel bir konu.

Dünyanın En Güzel Kokuları: Niche Serisi

Dünyanın En Güzel Kokuları: Niche Serisi

Bu yazıya extract parfümün tanımıyla başlayalım. Extract parfüm, parfüm endüstrisinde esans oranı en yüksek olan parfümlere verilen isimdir. Extract parfümler, dünyanın en sevilen kokularını, çok özel ambalaj ve sunumlarla müşteriye pazarlarken, aynı zamanda çok yüksek bir esans oranıyla tüm parfümlerden ayrılırlar.

Muhteşem Araba Kokuları

Muhteşem Araba Kokuları

Güzel kokuların peşinde koşanlar, bulundukları her mekânın kokusuna dikkat ederler. Onlar için güzel koku, mutluluğun, huzurun ve temizliğin bir sembolüdür. Güzel koku denince akla sadece parfüm gelmiyor. Mağazalarımızda sunduğumuz çeşit çeşit oda kokusu ve araba kokusunu da mutlaka denemelisiniz.

En Seksi Oryantal Kadın ve Erkek Parfümleri

En Seksi Oryantal Kadın ve Erkek Parfümleri

Havaların ısınmasıyla tenlerimiz de tıpkı evlerimiz gibi daha sıcak kokulara eğilim gösteriyor. Yazın kullandığımız esintili parfümler elbette hala kullanılabilir ama kışın sıcak kokularını da ortaya çıkarmakta fayda var.

Parfüm Seçerken Bunları Yapmayın

Parfüm Seçerken Bunları Yapmayın

Sürekli olarak bunları yapın demek yerine bir kez de parfüm seçerken neleri yapmamanız gerektiğini yazalım. Hem biraz gülümseyelim hem de en çok yapılan hataları paylaşmış olalım.

Parfüm Seçiminin 10 Altın Kuralı!

Parfüm Seçiminin 10 Altın Kuralı!

Okuyucularımızın ve müşterilerimizin bize en çok sorduğu soruların başında parfüm seçimi geliyor. Parfüm seçerken neye dikkat etmeliyiz? Bize en uygun parfümün hangisi olduğunu nasıl bileceğiz? Başkasından fikir almak faydalı mı yoksa kafa mı karıştırır? Parfüm seçiminin altın kuralı nedir? Parfüm seçiminde yapılan hatalar nelerdir? O zaman gelin birlikte parfüm seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken 10 altın kuralı öğrenelim!

Burçlara Göre En İyi Erkek Parfümleri

Burçlara Göre En İyi Erkek Parfümleri

Doğru parfümü seçmek gerçekten zor. Dünyanın en iyi parfümü sizin için en iyi olmayabilir. Bu tamamen sizin duyularınızla ilgili bir durumdur. Şöyle düşünün, dünyanın en iyi parfümünün içinde diyelim ki vanilya var. Vanilya parfüme çok yakışan bir notadır ama sizin için en iyi nota olmayabilir.