Genç kızların en sevdiği 10 açık parfüm!

Genç kızların en sevdiği 10 açık parfüm!

Genç kızlar ve kendilerini daima genç kız gibi hisseden hanımlar için en güzel 10 açık parfümümüzü bu yazımızda göreceksiniz. Genç birer hanım olarak her zaman güzel ve çekici görünmek istediğinizi biliyoruz. Bakımlı olmayı bir yaşam biçimi haline getirmeniz size hayatınız boyunca avantaj sağlayacak.

Oda kokusu mutluluk saçıyor!

Oda kokusu mutluluk saçıyor!

Size de olur mu? Bazı mekanlara girersiniz ve o mekanın kokusu size inanılmaz güzel duygular verir, çıkmak istemezsiniz. Mekanlardaki kokuların aslında bambaşka kaynakları olabilir.

Bütün gün muhteşem kokmak için bunlara dikkat edin!

Bütün gün muhteşem kokmak için bunlara dikkat edin!

Bir parfümün kalıcılığını artırmak onu doğru kullanmaktan geçer ama bir kaç küçük noktaya dikkat ederseniz, parfümünüzün gün boyu tadını çıkarırsınız. Açık veya orijinal parfüm olsun fark etmez, her parfümün tende kaldığı bir süre vardır. Bazı notalar teninize sıkı sıkı yapışır, daha uzun süre kalır. Bazıları ise daha hızlı uçar.

En Cazibeli Kadın Parfümleri

En Cazibeli Kadın Parfümleri

Hepimiz güzel kokmak istiyor ve güzel kokan insanlara karşı olumlu duygular besliyoruz. İyi bir kokunun, ruh halimizi etkilediğini ve özgüvenimizi artırdığını da kabul ediyoruz. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, iyi kokular, sadece kendimize duyduğumuz güveni değil aynı zamanda cazibemizi yani, çekim gücümüzü de artırıyor. Kısacası doğru parfüm seçerek sadece iyi kokmakla kalmıyor çevremize de güçlü bir mesaj da gönderiyoruz.

Gelmiş  Geçmiş En Karizmatik Erkek Kokuları

Gelmiş Geçmiş En Karizmatik Erkek Kokuları

Erkeklere yönelik parfümlerimize göz atmadan önce karizma nedir biraz bundan bahsedelim. En basit tanımıyla karizma, etrafınızdakileri çekebilme ve etkileyebilme kapastesidir. Bazen birini görürsünüz ve karizmatik bir adam ya da kadın diye düşünürsünüz. Sizi bir şekilde etkilerler. Bu bazen fiziksel özelliklerle, bazen giyim tarzıyla, bazen konuşma biçimiyle ve bazen de ses tonuyla ilgili olabilir.

Parfüm Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Parfüm Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Parfüm ve deodorant kullanmak artık günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. Kişisel bakımın en önemli tamamlayıcılarından olan deodorant ve parfümler sayesinde gün boyu temizlik hissini sürdürebilirsiniz.

Parfüm seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken 10 kural!

Parfüm seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken 10 kural!

Parfüm seçimi ciddi bir iştir. Mağazaya girdim, en çok satan kokuları denedim, biri çok hoşuma gitti aldım diyeceğiniz kadar kolay bir alışveriş yaptıysanız size bravo. Genelde böyle olmaz çünkü. Açık parfüm mağazalarında dünyanın en beğenilen kokularını bulur ve aralarında kendi kokunuzu keşfetmeye çalışırsınız.Loris Parfüm uzmanları, parfüm seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken kuralları sizin için derlediler. İşte başlıyoruz. Size en yakışan parfümü nasıl keşfedeceksiniz?

Bergamot kokulu açık parfümler

Bergamot kokulu açık parfümler

Narenciyelerin içinde, yenmediği halde diğerlerinden daha az keskin olan bir notadır bergamot. İnce ve karmaşık bir kokudur aslında. Tatlı, çiçeksi ve ekşi bir karakteri vardır. Bergamotun parfümeri için eşsiz bir malzeme olmasının sebebi onun hemen her notayla uyum sergileyebilmesidir. Bu uyum, kullanılan notaya göre keskin, tatlı, meyvemsi veya floral olabilir. Fakat bergamotun parfümdeki varlığı, doğrudan kokusunu duymasanız bile hissedilir.

2019’un en beğenilen damat parfümleri

2019’un en beğenilen damat parfümleri

Düğün dendiğinde akla önce gelinler gelir, bu hep böyledir. Ama gelinin yanında ışıldayan bir damat olmazsa düğünün bir anlamı olur mu? Elbette olmaz. Evleniyorsunuz ve bugün yeni hayatınızın ilk günü. Damatlığınız hazır, o gün tıraşınızı olacaksınız ve son rötuşlarla birlikte parfümünüzü de kullanacaksınız.