Sevgililer gününde hangi parfüm hediye edilir?

Sevgililer gününde hangi parfüm hediye edilir?

Sevgililer gününde hangi parfüm hediye edilir?

Sevgililer günü yaklaştı ve hangi hediyeyi alacağınızla ilgili hala bir fikriniz yok mu? Hadi size biraz yardımcı olalım. Birisine parfüm hediye etmek size zor gibi geliyor biliyoruz, hele de bu kişi dünyada en sevdiğiniz kişi olursa. Haklısınız, fakat birkaç ipucunu bilirseniz ve bu ipuçlarını doğru bir biçimde takip ederseniz, sevgilinize onun çok sevebileceği bir parfüm alabilirsiniz.

Sevgilim hangi parfümü seviyor?

Her zaman kullandığı parfümle ilgili bir fikriniz varsa işiniz çok kolay. O parfümün adını bilmeniz, size ona sunacağınız yepyeni seçenekler için yardımcı olacaktır. Bayılarak kullandığı kokusu baharatlı ise Loris Parfüm’de baharatlı ve yepyeni parfümlerimiz arasından bir seçim yapabilirsiniz. Parfümü hediye verirken, “Sen baharatlı kokuları seversin diye bir de bunu denemeni istedim” dediğinizi bir düşünün. Ne kadar havalı bir cümle değil mi! Senin ne sevdiğini biliyorum ve sana yepyeni bir seçenek sunuyorum anlamına gelir bu cümle ve inanın hem kadınlar hem de erkekler bundan çok memnun olurlar.

Stilini takip edin!

Diyelim ki parfümünün adını bilmiyorsunuz ama sevgilinizin stiliyle ilgili sağlam bir fikir sahibisiniz. Buradan da başlayabiliriz. Nasıl biri o? Spor mu giyinir genellikle, abiyeden mi hoşlanır? Çalışıyorsa nasıl bir günlük stili var? Her zaman etek ceket veya kravat takmak zorunda olduğu bir işe mi gidiyor yoksa neşeli canlı özgür olacağı bambaşka bir iş ortamı mı var? Öğrenci de olabilir ya da belki şu anda çalışmıyordur. Bunların hepsi stili ile ilgili size bir fikir verir. Ciddi bir işyerinde daha az baharatlı, sade kokular tercih edilebilir. Spor yapan biri daha fresh ve taze kokulardan hoşlanabilir. Okyanus esintileri, narenciye kokuları, çiçek kokuları aktif ve dinamik insanlara çok yakışır. Bakımlı hatta süslü olmaya çok mu özen gösteriyor? Ne güzel! Kendisini seven bir sevgiliniz var ve ona parfüm hediye alırken biraz daha cesur olma şansınız var. Loris Parfüm mağazalarındaki deneyimli uzmanlar size, bir parça daha oryantal, baharatlı ve güçlü kokular önerebilirler. Fakat unutmayın, kendinize değiyl sevgilinize koku arıyorsunuz. Sizin de seveceğiniz bir koku olması konusunda kesinlikle haklısınız ama onun beğenilerini de gözden kaçırmayın. Hatta şu yazıya tıklayarak, bir başkasına koku almanın tekniklerini öğrenmeden alışverişe çıkmamanızı öneriyoruz. İhtiyacınız olan her türlü bilgili sizin için özetlediğimiz bu rehber yazıyla çok daha iyi bir parfüm seçebilirsiniz.
(Tıkla:Hediye parüm seçimi nasıl yapılır?)

Loris’ten size sürpriz bir paket var!

Sevgiler Günü’nde sevgilinize alabileceğiniz parfüm seçeneklerini yazımızı okuduktan sonra rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Biraz sonra sizin için yazdığımız en güzel sevgililer günü erkek ve kadın parfümleri önerilerimizi de okuyacaksınız. Fakat size bir de sürprizimiz var. 2020 Sevgililer Günü için 1 Şubat’tan başlayarak 14 Şubat mesai bitimine kadar alacağınız avantajlı ve bayılacağınız bir hediye paketi yaptık, adına da Şahane Hediye! dedik. Bu şahane hediyenin içinde 50 ml’lik bir Frequence Serisi parfüm, bir deodorant ve sevgilinizin çok seveceği bir de vücut spreyi var. İşte size fırsat! Parfümünüzü seçtikten sonra ona uygun bir deodorant ve bir vücut spreyi de seçin ve 39 TL gibi inanılmaz bir fiyata sahip olacağınız bu hediyeyi ona verin. Hem kadınlar hem de erkekler için uygun bulunmaz bir hediye vermiş olun. Gelin şimdi bu şahane hediyeyi oluştururken aklınızda bulunmasını önerdiğimiz kadın ve erkek parfümlerimizi tanıyalım birlikte

Sevgiler Günü için en güzel kadın parfümleri


Sevginin kokusunu alıyor musunuz?

Loris Parfüm Frequence Serisi K-273 kodlu açık parfüm
Aşk her zaman iyi hissettirir. İnsana sevdiğinden gelen hediye ise dünyada en iyi hissettirecek olan şeydir. Beyler, kadın parfümlerimizin en yeni ve trendi olanlarından biri olan K-273 bergamot, armut, gül ve hint yasemini notalarının muhteşem bir buluşması. Kız arkadaşınız/eşiniz eğer modayı takip etmeyi seven ve yenilikçi biriyse bu kokuyu çok sevecektir. Günlük olarak kullandığı koku bu olmasa da, sizin ona sunduğunuz bu müthiş koku onun anıları arasında kendisine harika bir yer bulur ve kokladıkça sizi anımsar.
SATIN AL


Romantik anların sembolü

Loris Parfüm Frequence Serisi K-274 kodlu açık parfüm
Sevgiler Günü’nde sevgilinize oryantal bir koku armağan etmeye ne dersiniz? Loris Parfüm’ün en yenilerinden biri olan K-274, son derece çarpıcı bir oryantal parfüm. İçeriğindeki dirinlikli baharatlar, beyaz çiçekler, narenciye notaları ve vanilya ile yanyana harika bir iksir oluşturuyor. Modern, tutkulu, bakımlı ve hayata sıkı sıkıya bağlı kadınlar bu kokuya bayılacaklar. Değerli erkek müşterilerimiz ,K-274 ’ü hediye olasılıklarınız arasında mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.
SATIN AL


Beni hatırla!

Loris Parfüm Frequence Serisi K-271 kodlu açık parfüm
Loris Parfüm’ün sevgililer günü parfüm seçenekleri arasında kız arkadaşınıza veya eşinize vermek isteyeceğiniz türden nefis bir odunsu çiçek kokusu: K-271 . Bergamot, mandalina, gül, şeftali ve sandal ağacı notalarının buluştuğu bu yepyeni parfüm, sadece onu değil sizi de mutlu etmeye aday. Unutmayın, sevdiğinize hangi hediyeyi verdiğinizin bir önemi yok, çünkü sevmek anımsamaktır, her fırsatı değerlendirmektir!
SATIN AL


Meyve tazeliği, çiçek güzelliği

Loris Parfüm Frequence Serisi K-272 kodlu açık parfüm
Ahudududunun aromasını, limonun serinliğini, gülün güzelliğini bir araya getirdik ve adına K-272 dedik. Eğer bu sevgililer gününde sevgilinizin/eşinizin tenine neşe ve mutluluk getirecek bir parfüm denemesini isterseniz K-272 ’i tavsiye ediyoruz. Her mevsime uygun, kalıcılık düzeyi yüksek ve her cilt tipinde güzel durabilecek bu güzel parfüm, onu mutlu ederken size de meyve ve çiçek kokularından gelen tazeliği taşıyacak.
SATIN AL

Sevgiler Günü için en güzel erkek parfümleri


Erkek parfümünde odunsu koku

Loris Parfüm Frequence Serisi E-19 kodlu açık parfüm
Hanımlar her zaman kendileri için koku beğenirler ama biz bu kez erkek parfümlerini kadınlara tanıtarak sevgililer gününde onlara hediye konusunda yardımcı olmayı hedefliyoruz. Erkek parfümleri içinde odunsu parfümlerin özel bir yeri vardır. Loris Parfüm Frequence koleksiyonunun favori kokularından E-19 , sedir ağacı, vetiver, misk ve gül notalarının harika bir karışımını ortaya koyuyor. Tüm gün kalıcı, her mevsime uygun, çok özel bir erkek kokusu.
SATIN AL


Sakin, dingin ve güçlü

Loris Parfüm Frequence Serisi E-82 kodlu açık parfüm
Bazı kokuların içindeki notalar bir araya geldiklerinde çok özel bir etki oluşturuyorlar. Vanilya, kakule, adaçayı, ananas ve sedir notalarının buluştuğu E-82’de bunlardan biri. Erkeklerin favori parfümlerinden biri olan E-82, vanilyadan kremsi ve yumuşak yanını, kakuleden baharatlı derinliğini, ananastan canlılığını ve sedirden gücünü alıyor. Karakterli ve dayanıklı bir erkek kokusu olarak öne çıkan E-82, sevgililer günü için de harika bir armağan seçeneği olabilir.
SATIN AL


Çok trendy, çok çekici

Loris Parfüm Frequence Serisi E-225 kodlu açık parfüm
Loris Parfüm Frequence erkek koleksiyonunun en yenilerinden biri de E-225 kodlu parfümümüz. Oryantal baharat grubunun öne çıkan kokularından biri olan E-225, bergamot, biber ve sedir ağacının etkisiyle çok özel bir etki oluşturuyor. Erkek arkadaşınızın veya eşinizin, hem çok trendy hem de çok çekici bir parfümle tanışmasını istiyorsanız, E-225i önce siz bir koklayın. Bakalım ne hissedeceksiniz?
SATIN AL


Farklılığın kokusu

Loris Parfüm Frequence Serisi E-226 kodlu açık parfüm
Erkek parfüm koleksiyonumuzun yeni yıldızlarından biri olan E-226 , sportif erkeğin rahat ve günlük kokusu olma özelliğini taşıyor. Erkekler, yeşil elma, mandalina ve ananastan aldığı tazelik ve coşkuyu tenlerinde hissetmeyi çok seviyorlar. Kakulenin baharlı etkisiyle dengelenen bu coşku, sevgililer gününde farklı bir koku denemek isteyen beyler için harika bir armağan seçeneği olabilir.
SATIN AL