❤ Sevgililer günü için en güzel mesajlar ❤

❤ Sevgililer günü için en güzel mesajlar ❤

Eğer bugün bir armağan vermek istiyorsanız sevgilinize/eşinize veya size sevgiyi hissettiren o özel kişiye, sadece Loris Blog okurları için hazırlanmış bu özel mesajlara da bir göz atın. İstediğiniz kişinin ismini kullanın, değiştirin, özelleştirin ama sevgi sözcüklerinden asla vazgeçmeyin.

Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri

Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri

Sevgililer Günü yaklaştı ve hangi hediyeyi alacağınızla ilgili hala bir fikriniz yok mu? Panik yapmayın, hala zamanınız ve size vereceğimiz birbirinden güzel önerilerimiz var. İpuçlarını takip ederseniz, sevdiğiniz kişiye çok beğeneceği bir parfüm alabilirsiniz.

2020 erkek parfümü tavsiyeleri

2020 erkek parfümü tavsiyeleri

Günümüz erkekleri artık kullandıkları parfümün izlenimleri için önem taşıdığını gayet iyi biliyorlar. Bu sebeple de parfüm seçimine çok daha özen gösteriyorlar. Bir zamanlar büyüklerimiz kendilerine hangi parfüm hediye edilirse veya hangi parfüm moda ise onu kullanıyorlardı. Piyasada herkesin kullanımına uygun birkaç koku vardı ve neredeyse tüm erkekler bu kokuları kullanıyorlardı. Ama bugünün erkeği kendi beğenilerinin peşinden gidiyor ve bol bol seçeneği var. 2020 erkek parfümü tavsiyeleri yazımızda size beğenilerinize uygun parfümler hakkında biraz tüyo verelim mi?

2020 Kadın Parfüm Tavsiyeleri

2020 Kadın Parfüm Tavsiyeleri

Yepyeni bir yılın ilk ayında ilerliyoruz ve yeni ürünlerimiz de birbiri ardına raflarda yerini alıyor. Dünyanın en güzel notalarını, kokularını ve parfümlerini bulacağınız mağazalarımıza gittiğinizde size rehberlik edebilecek bir yazı ile karşınızdayız. 2020 için en iyi kadın parfüm tavsiyelerimizi okumadan parfüm almayın.

Citrus Parfümlerle İlgili Her Şey

Citrus Parfümlerle İlgili Her Şey

Dünya üzerindeki milyonlarca koku var. Ve her insanın farklı bir koku zevki var. Hemen herkesin beğenisine uygun olan koku grubu hangisi diye bir araştırma yapılsa muhtemeler karşımıza Citrus (Narenciye) kokuları çıkardı. Turunçgiller adıyla da anabileceğiniz citrus notaları ferah, aydınlık ve fresh kokularıyla parfüm üreticilerinin de gözbebeği kokular arasında yer alır. İster kadın ister erkek parfümleri olsun, citrus (narenciye) notaları bulundukları parfüme kendilerine özgü harika bir ferahlık taşırlar.

Oda Kokusu İle İlgili Her Şey

Oda Kokusu İle İlgili Her Şey

İçinde yaşadığımız mekanların kokuları bizi olumlu veya olumsuz yönde etkiler. Oda kokusu ile ilgili her şey yazımızda, oda kokusunun tarihçesinden başlayan ve bugünün modern evlerinde kullanılan oda kokularına kadar her türlü bilgiyi bulacaksınız.

Hediye parfüm seçimi nasıl yapılır?

Hediye parfüm seçimi nasıl yapılır?

Parfüm son derece kişisel bir seçim gibi görünse de, insanlar kendilerine parfüm hediye edilmesinden çok hoşlanıyorlar. Fakat hediye parfüm seçimi çok kolay bir iş değil. Loris Parfüm uzmanları, sevdiklerinize parfüm alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizin için yazdılar. Yeni bir yılı karşıladığımız bu günlerde aklınızda parfüm hediye etme fikri varsa mutlaka okuyun.

Kış Mevsimine Özel Parfüm Seçimi

Kış Mevsimine Özel Parfüm Seçimi

Parfüm seçiminde mevsimlerin önemi oldukça büyüktür. Kışın kuruyan cildimizle birlikte parfüm notaları daha hızlı yok olduğu için kullandığınız parfümün notalarını değiştirmeniz gerekebilir. Kışlık parfüm nasıl olmalıdır sorusunun en kısa yanıtı: Daha cesur, yoğun aromalar olmalıdır. Merak ettiğiniz notaları denemeniz için kış mevsimi; yazın çok hoşunuza giden ama kokusu ağır gelen parfümleri kışın denemeniz için harika bir fırsat. Çünkü size sıcakta ağır gelen bir koku, kışın teninizde şahane bir etki oluşturabilir.

2019’un en çok satan erkek parfümleri

2019’un en çok satan erkek parfümleri

Loris’in en beğenilen ve en çok satılan erkek parfümlerini incelemeden önce biraz bakımlı olmaktan söz edelim mi? Günümüz dünyasında erkekler de kadınlar kadar bakımlı olmayı tercih ediyorlar. Erkekler artık güzelleşmek ve bakımlı olmak arasındaki farkı gayet iyi biliyorlar. İnsanın kendisiyle huzur içinde olması için, temiz, düzgün ve bakımlı olması sosyal açıdan büyük önem taşır. Duş almak, duş sonrasında mutlaka deodorant kullanmak ve daha iyi hissetmek için size yakışan bir parfüm kullanmak sırasıyla bakımlı olmanın en temel yoludur. Saç ve tırnak temizliği gibi daha detaylı bir bakımdan da söz edilebilir fakat zaten kendisine önem veren herkesin bu ayrıntıda bedenine özen göstermesi gerekir.