Genç kızların bayıldığı 10 açık parfüm!

Genç kızların bayıldığı 10 açık parfüm!

Genç kızlar ve kendilerini daima genç kız gibi hisseden hanımlar için en güzel 10 açık parfümümüzü yazmadan önce biraz önerilerimizi sıralayalım mı? Genç birer hanım olarak her zaman güzel ve çekici görünmek istediğinizi biliyoruz. Bakımlı olmayı bir yaşam biçimi haline getirmeniz size hayatınız boyunca avantaj sağlayacak.

Oda kokusu mutluluk saçıyor!

Oda kokusu mutluluk saçıyor!

Size de olur mu? Bazı mekanlara girersiniz ve o mekanın kokusu size inanılmaz güzel duygular verir, çıkmak istemezsiniz. Mekanlardaki kokuların aslında bambaşka kaynakları olabilir.

Bütün gün muhteşem kokmak için bunlara dikkat edin!

Bütün gün muhteşem kokmak için bunlara dikkat edin!

Bir parfümün kalıcılığını artırmak onu doğru kullanmaktan geçer ama bir kaç küçük noktaya dikkat ederseniz, parfümünüzün gün boyu tadını çıkarırsınız. Açık veya orijinal parfüm olsun fark etmez, her parfümün tende kaldığı bir süre vardır. Bazı notalar teninize sıkı sıkı yapışır, daha uzun süre kalır. Bazıları ise daha hızlı uçar.

En cazibeli ve seksi kadın parfümleri

En cazibeli ve seksi kadın parfümleri

Hepimiz güzel kokmak ve güzel kokan insanlara karşı olumlu duygular besliyoruz. İyi bir kokunun, ruh halimizi etkilediği, performansımızı ve güvenimizi artırdığını da kabul ediyoruz. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, iyi kokular, sadece kendimize duyduğumuz güveni değil aynı zamanda cazibemizi yani, çekim gücümüzü de artırıyor. Kısacası doğru parfüm seçerek sadece iyi kokmakla kalmıyor çevremize de güçlü bir mesaj gönderiyoruz.

Gelmiş geçmiş en karizmatik erkek kokuları

Gelmiş geçmiş en karizmatik erkek kokuları

Erkeklere yönelik karizmatik açık parfümlerimize göz atmadan önce gelin sizinle karizma nedir biraz tartışalım. En basit tanımıyla karizma, etrafınızdakileri çekebilme ve etkileyebilme kalitesidir. Bazen birini görürsünüz ve karizmatik bir adam ya da kadın diye düşünürsünüz.

Parfüm kullanırken yapılan 10 hata!

Parfüm kullanırken yapılan 10 hata!

Parfüm ve deodorant kullanmak artık günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. Bir çoğumuz, saçını taramayı nasıl unutmuyorsa parfüm kullanmayı da unutmuyor. Bu iyi bir gelişme. Her zaman yazdığımız gibi banyodan sonra mutlaka deodorant kullanmanız gerekiyor.

Parfüm seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken 10 kural!

Parfüm seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken 10 kural!

Parfüm seçimi ciddi bir iştir. Mağazaya girdim, en çok satan kokuları denedim, biri çok hoşuma gitti aldım diyeceğiniz kadar kolay bir alışveriş yaptıysanız size bravo. Genelde böyle olmaz çünkü. Açık parfüm mağazalarında dünyanın en beğenilen kokularını bulur ve aralarında kendi kokunuzu keşfetmeye çalışırsınız.Loris Parfüm uzmanları, parfüm seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken kuralları sizin için derlediler. İşte başlıyoruz. Size en yakışan parfümü nasıl keşfedeceksiniz?

Bergamot kokulu açık parfümler

Bergamot kokulu açık parfümler

Narenciyelerin içinde, yenmediği halde diğerlerinden daha az keskin olan bir notadır bergamot. İnce ve karmaşık bir kokudur aslında. Tatlı, çiçeksi ve ekşi bir karakteri vardır. Bergamotun parfümeri için eşsiz bir malzeme olmasının sebebi onun hemen her notayla uyum sergileyebilmesidir. Bu uyum, kullanılan notaya göre keskin, tatlı, meyvemsi veya floral olabilir. Fakat bergamotun parfümdeki varlığı, doğrudan kokusunu duymasanız bile hissedilir.