Orijinal Parfüm Nereden Alınır, Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Parfüm Nereden Alınır, Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Parfüm Nasıl Olur? Öncelikle bilmeyenler için orijinal parfümün ne olduğunu açıklayalım. Orijinal parfümler; yüksek kalitede esanslar kullanılarak, sağlığa uygun ve doğal maddelerden üretilir. Orijinal olmayan bir parfümü orijinalinden ayıran en önemli özellik; orijinal ürünler üretilirken doğal bitki, ham maddelerden elde edilmesi, diğerlerinin ise esansları taklit eden sentetik maddelerden üretilmesidir.

For Her Parfüm Ne Demek?

For Her Parfüm Ne Demek?

For Her Parfüm “Kadınlara Özel Parfüm” anlamına gelmektedir. Kadınların cilt ve ten yapısına uygun olarak üretilen parfümlerin For Her olarak ayrıştırılmasının sebebi, bazı parfümlerin erkeklere özel ya da unisex olarak kullanılabilmesidir.

2021 Yılının En Gözde Erkek ve Kadın Parfümleri

2021 Yılının En Gözde Erkek ve Kadın Parfümleri

Heyecanla beklenen konularımızdan biri olan 2021 yılının en güzel erkek ve kadın parfümleri yazımızla sizlerleyiz. Ardında iz bırakacak kadar iddialı bir parfüm arayanlar, bu yazımızı çok sevecek. Asi, otantik, sofistike, enerjik veya gizemli… Loris Parfüm ürünlerini hemen keşfedin ve favori parfümünüzü seçin. Seçtiğiniz size özel koku ile parfümlerin büyüleyici gücüne olan inancınız daha da artacak.

2021 Kışının En Güzel Erkek Parfümleri

2021 Kışının En Güzel Erkek Parfümleri

Kış geliyor ve tenlerimiz siz farkında olmasanız da kurumaya başladı, Artık tenimize tutunacak daha etkili ve kararlı parfümlere ihtiyacımız var. Hem kadınların hem de erkeklerin. 2021 kışının en güzel erkek kokularını sizin için derlerken işte tüm bu mevsimlik değişimleri dikkate aldık. Dünya erkeklerinin ilgisini en çok çeken kokuların odunsu, baharatlı ve aromatik kokular olduğunu listemizi okuduğunuzda siz de göreceksiniz.

“LORIS parfüm” Bayiliği Şimdi Çok Daha Avantajlı!

“LORIS parfüm” Bayiliği Şimdi Çok Daha Avantajlı!

Gelişerek büyümekte olan, parfüm/kozmetik sektörünün tecrübeli ve istikrarlı kurumsal firmalarından biri olan “LORIS parfüm”, pandemi döneminde de Türkiye ve dünyanın dört bir yanında, yeni konsept mağazacılık anlayışıyla yaptığı yatırımlar ve sağladığı istihdam gücüyle, koyduğu hedefler doğrultusunda en bilinir global Türk markası olma yolundaki yolculuğuna yükseliş trendiyle devam ediyor.

Yeni Yıla Özel Hediye Önerileri

Yeni Yıla Özel Hediye Önerileri

Yeni bir yıl demek; yeni başlangıçlar, hayallerin gerçekleşmesi için bir umut ışığı demek. Günler yaklaştıkça yeni yılın tatlı telaşı hayatımızın her alanında iyice hissedilmeye başladı. Koskoca bir yılı daha geride bırakırken, yeni yılın pozitif enerji veren o tatlı heyecanını sevdiklerinizle paylaşmak size çok iyi gelecek. İnsanlar asırlardır hem bedenlerinde hem de yaşam alanlarında güzel kokular hissetmekten hoşlanmıştır. Doğru bir parfüm, şık bir kıyafetin en güzel tamamlayıcısı olduğu gibi; dekoratif ve kalıcı bir oda kokusu da ortamlarınıza neşe katabilir. Özetle koku; hayatımızın başrolünde etkili bir faktördür.

Mevsimlere göre parfüm seçimi

Mevsimlere göre parfüm seçimi

Parfüm seçiminin kişiye özel olması gerektiğini ve bunun sebeplerini pek çok kez vurguladık. Kendinizi bir parfüm ile iyi hissediyorsanız, kurallara ve önerilere bakmaksızın onu kullanmaya devam edebilirsiniz. Kokusunu değiştirmeyenler bu imza kokunun onları ifade ettiğini düşünür ve bazen gerçekten çok iyi bir uyumla kendilerini ortaya koyarlar. Bazıları ise hava değişikliklerine daha hassastır ve parfüm seçimlerinde mevsimleri dikkate alırlar. Mevsimlere göre parfüm seçiminde esas olan havanın sıcak, soğuk, kuru veya nemli olmasıdır. Fakat gelin konuya bu kez farklı bir yerden bakalım ve en sevdiğiniz mevsim sizin için ne ifade ediyorsa o kokuları ele alalım. Mevsimleri kişiliklerle ilişkilendirip hem mevsime hem de kişiliğinize uyan kokuları keşfedeceğiz.

Elma kokulu parfümler

Elma kokulu parfümler

Kullandığınız parfümün içindeki her bir notayı bilmeniz mümkün olmayabilir. Bazen üst notalardaki sevdiğiniz bir çiçek veya meyve kokusu sizi parfümün içine çeker ve sadece tek bir nota için bile o parfümü kullanmaya devam edersiniz. Parfümseverlerin tutkuyla bağlı olduğu notalar vardır ve bu notalardan biri de kuşkusuz elma notasıdır. Meyveli aromaları seviyorsanız en sevdiğiniz parfümlerin içeriklerine bir göz atın. Karşınıza mutlaka elma çıkar. Elma kokuları, narenciye parfümleri, vanilya parfümleri ve gül kokuları gibi gerçekten de en sevilen kokulardan biridir.

En güzel saç parfümleri

En güzel saç parfümleri

Güzel kokular hayatın her yerindeler… Odalarımızda, çamaşır çekmecelerimizde, duşta, duştan sonra, elbette tenimizde ve artık saçlarımızda… Herkes saçlarının güzel kokmasını ister. Özellikle de saçlarını temizleme olanağı bulamadığı günlerde. Son yıllarda giderek popüler hale gelen saç parfümlerinin bu kadar rağbet görmesinin sebebi de bu. En güzel saç parfümleri yazımızda hem saç parfümleri hakkında bilgi alacak hem de Loris’in en güzel saç parfümleriyle tanışacaksınız.