Bahar parfümünüzü seçtiniz mi?

Bahar parfümünüzü seçtiniz mi?

Baharın hayat getiren muhteşem canlılığını hissettiğiniz bu günlerde, tıpkı ruhunuz gibi teninizde de bazı değişiklikler olacak. Olası bütün değişiklikleri sevgiyle kucaklayın çünkü adı üstünde bahar geliyor. Giysi dolaplarını boşaltın, kışın biriken kalınlıklarını atın, saçlarınıza bambaşka bir şekil verin ve tabii ki parfümünüzü değiştirin! Peki siz, bahar parfümünüzü seçtiniz mi?

Bal kokulu parfümler

Bal kokulu parfümler

İnsanlığın başladığı andan beri arılar büyük bir anlam taşıdı. Bugün hepimiz biliyoruz ki, insanın ihtiyacı olan besin maddelerin oluşmasında arıların büyük bir rolü var. Biz ise onların dünyaya armağan ettiği diğer mucize ile ilgilenelim. Bal ile. Doğanın mucizevi akışı içinde dans eden milyonlarca arı tarafından toplanan çiçeğin özü. Ve madem işimiz parfüm, bal kokulu parfümlerin sırlarını öğrenelim.

Parfümde 2020 modası: Biber notalı parfümler

Parfümde 2020 modası: Biber notalı parfümler

Parfümde 2020 trendlerine göz gezdirdiğimizde karşımıza sıcacık dokunuşlu biber notaları çıkıyor. Parfümörler biber notalarından giderek daha çok faydalanmaya başladılar ve bu da parfümlerin sıcaklığını her gün biraz daha artırıyor! Loris Parfüm’ün biber notalı parfümlerini incelemeden önce gelin biber notalarının parfümdeki etkilerini birlikte öğrenelim.

❤ Sevgililer günü için en güzel mesajlar ❤

❤ Sevgililer günü için en güzel mesajlar ❤

Eğer bugün bir armağan vermek istiyorsanız sevgilinize/eşinize veya size sevgiyi hissettiren o özel kişiye, sadece Loris Blog okurları için hazırlanmış bu özel mesajlara da bir göz atın. İstediğiniz kişinin ismini kullanın, değiştirin, özelleştirin ama sevgi sözcüklerinden asla vazgeçmeyin.

Sevgililer gününde hangi parfüm hediye edilir?

Sevgililer gününde hangi parfüm hediye edilir?

Sevgililer günü yaklaştı ve hangi hediyeyi alacağınızla ilgili hala bir fikriniz yok mu? Hadi size biraz yardımcı olalım. Birisine parfüm hediye etmek size zor gibi geliyor biliyoruz, hele de bu kişi dünyada en sevdiğiniz kişi olursa. Haklısınız, fakat birkaç ipucunu bilirseniz ve bu ipuçlarını doğru bir biçimde takip ederseniz, sevgilinize onun çok sevebileceği bir parfüm alabilirsiniz.

2020 erkek parfümü tavsiyeleri

2020 erkek parfümü tavsiyeleri

Günümüz erkekleri artık kullandıkları parfümün izlenimleri için önem taşıdığını gayet iyi biliyorlar. Bu sebeple de parfüm seçimine çok daha özen gösteriyorlar. Bir zamanlar büyüklerimiz kendilerine hangi parfüm hediye edilirse veya hangi parfüm moda ise onu kullanıyorlardı. Piyasada herkesin kullanımına uygun birkaç koku vardı ve neredeyse tüm erkekler bu kokuları kullanıyorlardı. Ama bugünün erkeği kendi beğenilerinin peşinden gidiyor ve bol bol seçeneği var. 2020 erkek parfümü tavsiyeleri yazımızda size beğenilerinize uygun parfümler hakkında biraz tüyo verelim mi?

2020 Kadın Parfüm Tavsiyeleri

2020 Kadın Parfüm Tavsiyeleri

Yepyeni bir yılın ilk ayında ilerliyoruz ve yeni ürünlerimiz de birbiri ardına raflarda yerini alıyor. Dünyanın en güzel notalarını, kokularını ve parfümlerini bulacağınız mağazalarımıza gittiğinizde size rehberlik edebilecek bir yazı ile karşınızdayız. 2020 için en iyi kadın parfüm tavsiyelerimizi okumadan parfüm almayın.

Citrus Parfümlerle İlgili Her Şey

Citrus Parfümlerle İlgili Her Şey

Dünya üzerindeki milyonlarca koku var. Ve her insanın farklı bir koku zevki var. Hemen herkesin beğenisine uygun olan koku grubu hangisi diye bir araştırma yapılsa muhtemeler karşımıza Citrus (Narenciye) kokuları çıkardı. Turunçgiller adıyla da anabileceğiniz citrus notaları ferah, aydınlık ve fresh kokularıyla parfüm üreticilerinin de gözbebeği kokular arasında yer alır. İster kadın ister erkek parfümleri olsun, citrus (narenciye) notaları bulundukları parfüme kendilerine özgü harika bir ferahlık taşırlar.

Oda Kokusu İle İlgili Her Şey

Oda Kokusu İle İlgili Her Şey

İçinde yaşadığımız mekanların kokuları bizi olumlu veya olumsuz yönde etkiler. Oda kokusu ile ilgili her şey yazımızda, oda kokusunun tarihçesinden başlayan ve bugünün modern evlerinde kullanılan oda kokularına kadar her türlü bilgiyi bulacaksınız.