LORİS oda kokularıyla terapi!

LORİS oda kokularıyla terapi!

Kokuların insan psikolojisi üzerine ne kadar etkili olduğu yüzyıllardır bilinen bir gerçektir. Tarih boyunca tütsüler, otlar, yapraklar yakılarak ortamların rahatlatıcı ve mutlu edici etkisi artırılmak istendi. Kokuların aromaterapik etkilerinden yararlanmak isteyen insanlar, zaman içinde ortam kokularını çok daha ulaşılabilir ve kullanılabilir hale getirdi ve ortam kokuları bugün en çok satılan kokular arasındaki yerini aldı. Loris Parfüm oda kokuları da, çeşitli kokularla yaşadığınız veya çalıştığınız ortamları güzelleştirmek için mağazalarımızda sizleri bekliyor.

https://lorisparfum.com/loris-bahar-ruzgari-oda-kokusu-120-ml

Loris Parfüm mağazalarında ve sanal mağazasındaki oda kokuları, her zevke ve her bütçeye uygun.
Loris Dekoratif Oda Kokusu seçeneklerine birlikte bir göz atalım isterseniz.

https://lorisparfum.com/loris-narenciyelavanta-oda-kokusu-120-ml

Loris Sandal Ağacı Oda Kokusu

Odanızda veya iş yerinizde, kısaca yaşadığınız yerde, rahatlatıcı ve konsantrasyonu artırıcı bir koku isterseniz mutlaka Loris Sandal Ağacı kokusunu deneyin. Sandal ağacı, yüzyıllardır insanların dinginlik ihtiyaçları olduğunda yararlandıkları sihirli notaları size taşıyacak.

loris oda kokuları

https://lorisparfum.com/loris-sandal-agaci-oda-kokusu-120-ml

Loris Mango Dünyası Oda Kokusu

Loris Mango Dünyası ile mucizevi mango meyvesinin kokusunu odanıza taşıyabilirsiniz. Bu hoş taze narenciye kokusu, aynı zamanda en gergin kasları ve zihni rahatlatan bir etki yaratıyor.

Loris mango oda kokusu

Loris Kır Çiçeği Oda Kokusu

Loris Kır Çiçeği oda kokusu size doğanın mutluluk verici etkisini getirirken, Loris Bahar Rüzgarı oda kokusu ile benzer ancak çok daha ferahlatıcı bir etki ile karşılaşacaksınız.
Oda kokuları ile ruhunuzu rahatlatırken aynı zamanda evinize gelen insanların harika bir izlenim edinmelerini de sağlarsınız. Temiz bir ortama aynı zamanda benzersiz bir oda kokusu ekleyerek harika bir ev sahipliği yapabilirsiniz.

loris kırçiçeği oda kokusu

https://lorisparfum.com/loris-kircicegi-oda-kokusu-120-ml

Loris oda kokuları arasında en çok tercih edilenlerden biri de Loris Paçuli & Vanilya Oda Kokusu, paçulinin dikkat ve konsantrasyon etkisinin yanına vanilyanın tatlı ve romantik etkisini ekliyor.

loris narenciye ve lavanta oda kokusu

Loris Narenciye & Lavanta,Hamam ve Çilek Bahçesi Oda Kokuları

Loris Narenciye & Lavanta oda kokusu ile narenciye bahçelerinin ferahlığını ve lavantanın mutluluk etkisini hissedebilirsiniz. Loris Çilek Bahçesi evinize tatlı çilek kokularının neşesini, Loris Türk Hamamı Kokusu ise nostaljik Türk Hamamlarının mis gibi sabun kokusunu ortamınıza taşır. Loris Türk Hamamı kokusunu aynı zamanda banyolarınızda kullanabilir, banyo keyfini hamam keyfine taşıyabilirsiniz.

Loris hamam oda kokusu

https://lorisparfum.com/loris-turk-hamami-oda-kokusu-120-ml

Loris Siyah Vaniya Oda Kokusu

Loris Siyah Vanilya oda kokusu asil ve odunsu notaları ortamınıza taşırken, aynı zamanda vanilya ailesinin buğulu romantik atmosferini de ortamınızda hissettiriyor.
Loris oda kokuları bu kadarla da sınırlı değil. 120 ml’lik dekoratif oda kokuları daha bir çok çeşidi barındırıyor.

Mavi İris & Çay oda kokusu ile ortamınıza ışık saçan bir koku demeti yakalayabilirsiniz. Okyanus Esintisi ile maceracı ve özgür ruhunuzu mutlu edebilirsiniz. Yasemin & Leylak ile, doğanın en güzel iki kokusunu ortamınızda her an hissedebilirsiniz.

https://lorisparfum.com/loris-portakal-cicegi-oda-kokusu-120-ml

Latte, portakal çiçeği ve incir yaprağı çeşitleriyle oda kokularımızın her birini deneyebilir ve sonrasında size en iyi gelen kokunun hangisi olduğuna karar verebilirsiniz.

https://lorisparfum.com/loris-okyanus-esintisi-oda-kokusu-120-ml
Loris oda kokuları arasında sizi mutlu edecek bir koku mutlaka vardır.