Kadınlar için en güzel bahar kokuları

Kadınlar için en güzel bahar kokuları

Toprak hareketlenmeye başladı ve erkenci bahar çiçekleri çoktan açtılar. Çiçeklerin meyveye yürüdüğü harika bahar günlerinde, bahara uyumlu kokularla kendinizi iyi hissetmeye hazır mısınız? Kadınlar için en güzel bahar kokularını keşfedin.
Havalar soğukken biraz daha iddialı ve ağır kokuları taşımak çok daha kolaydı. Ama şimdi taptaze bir bahar mevsiminin başındayız. Havalar bizi ara ara şaşırtacak ama biz yine de bahara en çok yakışan açık parfümlere bir bakalım bir göz atalım.
Ve önce hanımlardan başlayalım.

Çiçek kokularının en güzeli K-25 kodlu parfümümüz
LORIS Parfüm’ün en beğenilen kokularından biri olan K-25, teninizde harika bir bahar rüzgarı estirecek. K-25 notalarına arasında şeftalinin lezzeti, sümbülün ihtişamı, adaçayının aromatik gücü ve iris mor kökünün kalıcılığı var. Açık parfüm alanının en iddialı kokularından biri olan K-25, bahar geldiğinde ortaya çıkacak rengarenk giysilerinize uyumla eşlik edecek.


Özgür ruhlara bahar kokusu getiren K-46 kodlu parfümümüz
LORİS Parfüm, açık parfüm pazarına kalite katmayı sürdürüyor. Hem ruhunuzda çiçek açtıracak, hem de dinginliğiyle size gizemli bir hava verecek bir kokunuz olsun isterseniz K-46 açık parfümünü denemeden karar vermeyin. K-46’nın notaları bahar çiçeklerinin en güzellerini içeriyor. Papatya, gül, iris ve sandal bu taptaze notaların hakim çiçekleri... Sandal ağacı, musk ve amberin mühürlediği enfes bir koku için K-46.


Bir menekşe klasiği olan K-62 kodlu parfümümüz
LORİS Parfüm açık parfüm pazarında güvenli adımlarla ve harika kokularla ilerliyor. K-62 bu ilerleyişin sembollerinden biri. Menekşenin canlılığı bambuya eşlik ediyor. Orkide, notaların arasında bir kraliçe gibi yükseliyor ve sandal ağacının gücüyle K-62, unutulmazlar arasındaki yerini alıyor.


Çiçeklerin arasında bir prenses: K-112 kodlu parfümümüz
Bahara en çok yakışan açık parfümlerden biri de K-112. LORİS Parfüm bu özel koku harmanında menekşenin ve gülün dansını hissettiriyor. Birbirinden güzel bu iki çiçek, uyumlu bir karışıma ve tam bir bahar kokusuna dönüşmüş. Hem çok modern, hem de çok tılsımlı bir kokuya sahip olmak istiyorsanız mutlaka deneyin.


Çok canlı, çok çiçeksi: K-130 kodlu parfümümüz
Açık parfüm markaları arasında kaliteli ve imza kokularla öne çıkan LORİS, K-130 ile baharı kutluyor. Bir yanda baş döndüren ahududu notaları, bir yanda yasemin. Neroli kokusuyla zirveye çıkan K-130, limonun gücüyle kalıcılığını artırıyor. Notaların uyumuyla K-130, teninizde bir senfoni yaratacak.


Baharın tüm renklerine açık K-161 kodlu parfümümüz
Bahar demek, canlılık demek, umut demek, neşe demek ve işte size bunların hepsini içeren şahane bir parfüm: K-161. Baharın tüm coşkusuna ve renklerine açık bir parfüm olan K-161’in içeriğinde kavun, elma, frezya, zambak ve sandal notaları var.


Bütün güzelliklere açık K-170 kodlu parfümümüz
İnsanın içine mutluluk veren bir parfüm K-170. Floral kokuların arasında kalıcılığı ve güzelliğiyle parlayan K-170 gücünü frezyadan alıyor. Frenk üzümü ile bambaşka bir tat buluyor. K-170’e ruhunu veren iki muhteşem çiçek ise nergis ve zambak.


K-258 kodlu parfümümüz: İnanılmaz duygulara açık parfüm
LORİS Parfüm açık parfümleri arasında K-258’in yeri başka. O hem asil, hem çok neşeli. Hem çok çarpıcı hem de çok sıcak. İçinden geçen notalar ona taptaze bir karakter kazandırıyor. Greyfurt, yasemin, ylang ylang, misk ve sandal. Sizi iyi hissettirmekle kalmaz aynı zamanda dokunduğunuz herkesi etkiler.