Genç kızların bayıldığı 10 açık parfüm!

Genç kızların bayıldığı 10 açık parfüm!

Genç kızlar ve kendilerini daima genç kız gibi hisseden hanımlar için en güzel 10 açık parfümümüzü yazmadan önce biraz önerilerimizi sıralayalım mı? Genç birer hanım olarak her zaman güzel ve çekici görünmek istediğinizi biliyoruz. Bakımlı olmayı bir yaşam biçimi haline getirmeniz size hayatınız boyunca avantaj sağlayacak.
Nedir bakımlı olmak gelin birlikte maddeleyelim.

  • Her zaman temiz olmak. Ellerinizin, tırnaklarınızın, saçlarınızın, giysilerinizin, ayakkabılarınızın ve size ait olan her şeyin her zaman temiz olması size daima iyi hissettirir. Gençliğimizde hepimiz biraz dağınık olmaktan hoşlanırız ama temiz olmak başka dağınık olmak bambaşka bir şey. Siz yine dağıtın saçlarınızı. Yırtın kotlarınızı, giyin abinizin hafif bol gelen t-shirtünü ama temiz olun
  • Temiz bir tene kullanılan parfüm daima daha kalıcı ve yüksek performanslıdır. Duş almak, deodorant kullanmak, belki bir nemlendirici ile teninizi nemlendirmek ve sonra parfüm kullanmak sizi harika hissettirir.
  • Bakımlı olmak hep çok şık olmak anlamına gelmez, hep en pahalı giysiler giymek, kuaförlerden çıkmamak anlamına gelmez. Siz genceciksiniz ve bakımlı olmak sizin için aslında doğal halinizin temiz ve bakımlı olmasıdır.
  • Süslenin elbette ama bunu da kendinize yakışan bir dozda yapın. Ağır makyaj ve ağır parfüm genç hanımların bize göre düşünmesi gereken bir konu. Fiziksel özellikleriniz ne olursa olsun, doğal haliniz o kadar güzel ki... Taptazeliğinizin tadını çıkarın.
  • Parfüm kullanırken kişisel beğenilerinizi her şeyin önünde gelir ama siz bu tazeliğe yakışan parfümler bulun ve parfümünüzün doğallığınıza eşlik etmesini hedefleyin.
  • Aynaya bakarken gülümsüyorsanız tamamdır, hele bir de güzel kokuyorsanız ve iyi hissediyorsanız, harika!
  • İyi hissetmenizin ilk kuralı kendinize güvenmek. Genceciksiniz, elbette kendinize güvenin.
  • Loris Parfüm’de ekonomik yüzlerce seçenek var ve biri sizin kokunuz.

Genç enerji

Loris Parfüm Frequence Serisi K-90 kodlu açık parfüm
İncecik bir çiçek kokusu ama aynı zamanda oryantal bir dokuya sahip. K-90 ile beklediğinizin ötesinde bir etkileşim içine girebilirsiniz. K-90’nın kapısında sizi bekleyen narenciyeler, karabiberin dokunuşlarıyla zenginleşiyor. İnsanı içine alan bu ilk izlenim, K-90’nın kalbinde yer eden çiçekler ve meyveler ile başka bir katmana ulaşıyor. Kokunun derinliklerindeki paçuli ve zengin kehribar K-90’ın vazgeçilmez gücünü ortaya koyar. Kesinlikle genç bir kokudur ve duygusal bir etkiyle kullanıcısını kendine bağlar.
Genç kızlara önerdiğimiz açık parfümlerin ilk sırasına gururla koyduğumuz K-90 onların güzellik macerasındaki ilk ve önemli bir adım olabilir.

SATIN AL

Kalıcı güzellik ruhta başlar

Loris Parfüm Frequence Serisi K-79 kodlu açık parfüm
Biraz uçarı, biraz şımarık, sanki her an bir sürpriz yapacakmış gibi... K-79’un neden genç kızlar için uygun bir parfüm olduğunu koklar koklamaz anlayacaksınız. Sıcacık bir parfüm ve liçi meyvesinin egzotik havasını, ayva ve kividen de destek olarak ortaya koyuyor. Misk, oris kokü ve odunsu notalar ise onun karşı konulmaz cazibesini oluşturuyor. Vanilya, yasemin yaprakları, beyaz çikolata ve orkide ise kokunun koridorları arasında çınlayan diğer notalar. Bir kahkaha gibi... Genç ve gelecekteki kalıcı güzelliğin habercisi.

SATIN AL

Gençliğin büyüsü

Loris Parfüm Frequence Serisi K-183 kodlu açık parfüm
Bazı parfümler nedeni belirsiz bir sihirle gelirler teninize ve bu da sizin kendinizi büyülü hissetmenize sebep olur. K-183 ile ilgili yorumlar onun da sihirli bir parfüm olduğunu kanıtlıyor. Ferah bir çiçek kokusu açılışı ve ardından frenk üzümünün yumuşak ve bol aromalı etkisi. K-183’ün derinlerindeki odunsu notalar kokuyu topraklıyor ve onu teninize çok daha uygun bir hale getiriyor. Modern kadının imza egzersizleri bunlar...

SATIN AL

Otantik bir rüzgar

Loris Parfüm Frequence Serisi K-147 kodlu açık parfüm
Bir çiçek demetini, belki de küçük bir bahçeyi teninizde hissetmeye ne dersiniz? Genç hanımlara en çok yakışan çiçek kokularının kraliçesi K-147 sayılabilir. Yeşil sümbülteber ve portakalın açtığı yolda, sandal ağacının güvenli gölgesi ve vanilyanın daima romantik etkisi hissediliyor. K-147 bir parfüm gibi değil, cildinizin muhteşem kendi kokusu olabilecek kadar derinlikli bir yapıda. Çiçek kokulu genç bir ten, yüzü yarına dönük genç bir hanım. İkisi bir arada ne güzel oluyor. K-147 işte bu ikilinin kokusu.

SATIN AL

Yumuşacık ve kadınsı

Loris Parfüm Frequence Serisi K-177 kodlu açık parfüm
Ananas, limon, sümbül, mandalina, armut ve bergamot K-177’nin üst notalarında kusursuz bir açılış gerçekleştiriyor. Bu eğlenceli giriş bile genç kızların kalbini kazanması için gayet yeterli. K-177 kalbinde oris, yasemin ve vadi zambağı taşıyor. Güzellik sırları işte bu kalp notalarında gizli. Onu teninize tutunduran, kalıcılığını sağlayan, karakterinin özünü veren notalar ise derinlerde gizli: tonka fasulyesi, amber, misk, vanilya ve sedir ağacı. Katman katman bir güzellik, katman katman gençlik...

SATIN AL

Gülümsemeye bahane

Loris Parfüm Frequence Serisi K-71 kodlu açık parfüm
Gündelik hayatınıza neşe katacak, her an sizinle olacak ve duyularınızı canlandıracak bir parfüm arıyorsanız K-71’i deneyin. Nar ve yeşil notaların tazeliği, çiçek aromalarıyla coşku bulur. Bu çiçek aromalarının en baskın olanları nilüfer çiçeği ve siyah orkidedir. Kokunun coşku sürerken, sahneye maun, kehribar ve misk girer. Böylece bu neşeli parfümün ayakları bir parça yere basar. K-71 bir gençlik vaadi. Ve mutluluk da yanında hediyesi...

SATIN AL

Yaşama sevinci

Loris Parfüm Frequence Serisi K-120 kodlu açık parfüm
K-120, hemen hemen tüm listelerimizde var. Çünkü kendine has güçlü karakteri, son derece yumuşak ve nadide bir koku olmasına rağmen onu vazgeçilmez kılıyor. K-120 kendine güvenen ve yaşama sevinci olan kadınların parfümü dersek abartmış olmayız. Kadife dokunuşuyla tutku ve bağlılık yaratan bu çok özel parfümün sırları, greyfurt, bergamot ve mandalinanın ışıltısında gizli. Yasemin yaprakları, kediotu, ebegümeci ise onun yumuşaklığına güzellik de katıyor. Misk, sedir ağacı, sandal ağacı ve vetiver, temel notalar olarak parfümün gücünü sağlamlaştırıyor. Güçlü ama yumuşak, iddialı ama alçakgönüllü. Kafa karıştıracak kadar güzel...

SATIN AL

Meyvelerin gücü adına

Loris Parfüm Frequence Serisi K-246 kodlu açık parfüm
Çiçek meyve karışımlarının en güzellerinden biri olan K-246’yı da genç kızların favori parfümleri arasına mutlaka not edin. Ahududu, çilek, vişne ve mandalina bu özel parfümün damarlarında neşeyle dolaşıyor. Ve odunsu notaların kendilerinden emin dokuları, coşkulu meyve kahkahalarına denge getiriyor. Bir meyvenin tazeliğinde ve ahşabın sıcaklığında... Miskin kalıcı etkisi de devreye girince, ortaya tüm zamanların en güzel parfümlerinden biri çıkıyor. K-246 denemeye değer!

SATIN AL

Neşeli ve genç

Loris Parfüm Frequence Serisi K-271 kodlu açık parfüm
Tüm enerjileriyle gülümseyen çiçekler ve turunçgiller teninizde ışıldasın, ahşabın yumuşaklığıyla iyi hissedin ve misklerle derinlik yakalayın istiyorsanız K-271 Loris Parfüm mağazalarında sizi bekliyor. Capcanlı bir koku ve insanı gülümseten bir etkisi var. Kremsi ve yumuşak bir dokunuşla sarıyor teninizi. Gayet açık bir pudra etkisi de K-271’i özel kılıyor. Genç bir kızın veya kendisini genç hisseden bir kadının neşesini yerine getirecek kadar iddialı.

SATIN AL

Elma şekeri tadında

Loris Parfüm Frequence Serisi K-33 kodlu açık parfüm
Genç hanımlara önerdiğimiz birbirinden güzel 10 parfümün bir sıralaması yok. Sizin için K-33 bir anda ilk sıraya bile çıkabilir. Şeker gibi olmak, şeker gibi kokmak için bulabileceğiniz muhtemelen en güzel parfüm K-33 olacak. Çilekli şekerli bu şahane gençlik iksiri, sizi her mevsimde ve gün boyu saracak bir yumuşaklığa sahip. Ve bu yumuşaklık hissi ona mutlak bir cazibe veriyor.

SATIN AL