Erkekler için en güzel bahar kokuları

Erkekler için en güzel bahar kokuları

Bahar elbette sadece kadınlara gelmiyor. Havaların giderek güzelleşmeye başladığı nefis bahar günlerinde erkeklerin de hoş kokmaya, çekici olmaya ve dikkat çekmeye hakkı var. Açık parfüm pazarının lider markası LORİS Parfüm olarak, erkeklere özel bahar parfümlerini listeledik.
Kendinize en yakışan açık parfümü elbette en iyi siz bilirsiniz.
Ama bu listeye bakmanızı ve mağazalarımızdaki bu özel kokuları denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bu kokuyu kendiniz için değil kadınlar için kullanın!

LORİS Parfüm Frequence E-1 Kodlu açık parfüm
Bize bu sloganı kadınlar fısıldadı. Çünkü Frequence E-1 Kodu kadınlar tarafından çok beğenilen bir parfüm.... Frequence E-1, artık klasikler arasına girmiş çok özel bir erkek kokusu. Hem odunsu hem de çiçeksi bir tarzı var ve bu özelliği onu eşsiz bir parfüm haline getiriyor. Frequence E-1’in içinde greyfurtun canlılık veren o güzel notalarına rastlayacaksınız. Ardından gelen yeşil notalar sizi biraz daha enerjik yapacak. Lavantanın kendine özgün dinginliği ile dengeleneceksiniz ve sonunda zencefil notalarıyla kendinizi mükemmel hissedeceksiniz. Deneyin ve Frequence E-1’in teninizde kendini belli etmesine zaman tanıyın.


Dümenin başındaki kaptanın tatlı sert bakışları...

LORİS Parfüm Frequence E-3 Kodlu açık parfüm
Hem erkeksi hem de çok asil. Hem etkili hem de yumuşak. Hem deniz gibi dingin, hem de sert bir fırtına gibi etkili... Siz bunlardan hangisine daha yakınsınız? Frequence E-3’le hepsi ruhunuzda beliriverebilir. Ona bir fırsat tanıyın. Baskın deniz notalarının etkisi ve yanı başında Akdeniz rüzgarları estiren limon notalarının ferahlığı... Ve tüm bu özel karışıma damgasını vuran kendinden emin yasemin. Frequence E-3, LORİS Parfüm’ün daima en çok satan açık parfümlerinden biri oldu. Çünkü erkekler de kendine yakışanı hemen anlarlar.


“Beni benimle bırak giderken...” Çünkü ben bana yeterim.

LORİS Parfüm Frequence E-114 Kodlu açık parfüm
Frequence E-114’in erkeklerde yarattığı özgüven duygusu, ona LORİS Parfüm’ün en iyiler listesinde daima yer açıyor. Frequence E-114’ü taptaze bir çiçek kokusu olarak özetleyebiliriz ama içinde yer alan büyülü notalar sayesinde son derece çekici ve erkeksi bir koku olarak tanımlanabilir. Meyve notalarının en etkililerinden biri olan frenk üzümü Frequence E-114’e keskin bir ruh kazandırıyor. Bu ruhu karpuzun kendine has özel kokusu ile dengeliyoruz. Ve ardından, çiçek kokularının en karakterli olanlarından yasemin ve irisin kusursuz dokunuşuyla parfüm kendini tamamlıyor. Özel, kalıcı ve etkili...


“Bütün bakışlar üzerimde olsa da... Ben, benim.”

LORİS Parfüm Frequence E-202 Kodlu açık parfüm
Frequence E-202 ile girdiğiniz ortamda yaratacağınız his işte tam bu. Ama özgüveninizi koruyun çünkü siz seçimlerinizle fark yaratan bir erkeksiniz. Frequence E-202 de tam bir bahar kokusu. Tazelik duygusu veren, iyi hissettiren ve baharın yumuşacık havasına çok yakışan.. Mandalina ile gelen tazelik hissi enerjik ve canlandırıcı bir deneyim yaşatıyor. Deniz notaları ve greyfurt ise birlikte oldukları her ortamda olduğu gibi yarış halindeler ve bu onları çok daha kuvvetli yapıyor. Deneyin ve teninizdeki değişimi fark edin.


Ufka doğru bir bakış atmak denizin ortasından....

LORİS Parfüm Frequence E-124 Kodlu açık parfüm
Denizden ilham alan bir başka LORİS açık parfümü de Frequence E-124. Tam bir bahar senfonisi olan bu özel parfümün en baskın notası, tazelik, serinlik, canlılık ve mutluluk getiren deniz notaları... Deniz notalarının Frequence E-124’te ortaya koyduğu enerji, turunçgillerin en özeli olan Bergamot notalarıyla en yüksek noktaya çıkıyor. Ve meditasyon seanslarının vazgeçilmez kokusu olan sandal işte tam bu noktada devreye giriyor. Denizin ve bergamotun enerjisini, sandalın o sakin, o insanın içine işleyen ruhu dengeliyor. Bu denge size iyi gelecek.


“Stil aramıyorum, çünkü ona sahibim.”

LORİS Parfüm Frequence E-131 Kodlu açık parfüm
Şehrin hareketliliğinde dingin ve bir o kadar da etkili bir kokunun sizi rahatlatan etkisini yaşayın. Frequence E-131, fujer koku grubuna ait çok özel bir açık parfümdür. Fujer parfümlerin ortak özelliği olan kuvvetli esans, kalıcılık ve zengin içerik gibi özelliklerin tümüne sahiptir. Çam ve vetiver parfümün ruhuna kalıcılık ve güç verirken, elma bu karışıma neşe katar. Paçuli kendine özgü özelliğiyle ruhunuza işler. Bir yandan huzur verir bir yandan da çocukluğunuza ait küçük anıları beraberinde getirir.


“Alışkanlıklarımı seviyorum. Çünkü onlar benim.”

LORİS Parfüm Frequence E-195 Kodlu açık parfüm
Kendini beğenmek bir suçsa eğer Frequence E-195 kullanıcıları da suçlu sayılabilir. Ama kendini beğenmek –abartıya kaçmadan- insana güven veren bir özellik ve Loris Parfüm Frequence E-195 açık parfümü ile bunu vaat ediyor. Kendinizi seveceksiniz. Frequence E-195 kullanıcıları genellikle onu kullanmayı bir alışkanlık haline getirirler. İçindeki bergamot duyularınızı artırırken, lavantanın çekici dokunuşlarıyla iyi hissedersiniz. Bu Frequence E-195 farkıdır. Denemeden hissedilmez.


“Bahar sadece tenimde değil, tüm ruhumda...”

LORİS Parfüm Frequence E-178 Kodlu açık parfüm
Kışın soğukluğu teninizdeki parfüm notalarının daha hızlı yok olmasını sağlıyordu ama artık bahar geldi ve mis gibi kokmaya hazırsınız. Tıpkı toprak gibi teniniz de, ona sunacağınız her güzelliği yeşertmeye hazır. Frequence E-178 işte bu güzelliğin ta kendisi. Bir parça lavanta ve yanında biberin güçlü notaları... Ve gizemli sedirin kendine has kalıcı, çekici ve kararlı hali. Frequence E-178 size bunları getirecek, ruhunuza da bahar gelecek.