En iyi açık parfümler – Kadın

En iyi açık parfümler – Kadın

Loris Parfüm, hanımlar tarafından en beğenilen 10 açık parfümünü sunar. Kokunuzla büyüleyeceğiniz, mutluluk dağıtacağınız ve aynı anda kendinizi de en iyi hissedeceğiniz “Top 10 açık kadın parfümü” listemizi sizler için oluşturduk. Kalıcılık oranları, mevsimsel farklılıklar, günün hangi saatinde kullanımının daha iyi olacağı ve tabii koku piramidinden yükselen notalar, esanslar...
Siz güzel kokun diye biz dünyanın en güzel kokularını sizin için üretiyoruz.

Çiçek kokularıyla gelen mutluluk

Loris Parfüm Frequence Serisi K-204 kodlu açık parfüm
Çiçek ve meyvenin en güzel buluşmalarından biri olan K-204, size teninizde oluşan müthiş etkileşimle dünyanın en özel deneyimini yaşatacak. Yakınınıza gelen herkesi içine alan enfes bir karışım K-204 kodlu açık parfüm. Egzotik meyveler ve nadide çiçeklerle donanmak için mutlaka denemelisiniz. Ananas, greyfurt, mandalina ve taze kırmızı çilek kokularıyla başlıyor K-204 senfonisi. Şakayık, pembe orkide, zengin yasemin ve müge çiçeklerinin buluşmasıyla zenginlik kazanıyor. Meşe yosunu, misk ve odunsu temel notalarla mühürleniyor
ve kalıcılık açısından mükemmel bir kokuya dönüşüyor. Çiçek ve meyve kokuları teninize yakışıyor ise dört mevsim kullanabileceğiniz parfümünüzü bulmuşsunuz demektir. Açık parfümde gelinen en son noktalardan biri K-204.


Çiçeğin ve meyvenin en güzel buluşması

Loris Parfüm Frequence Serisi K-201 kodlu açık parfüm
Loris Parfüm kadınlar için en iyi parfümler sıralamasının ikinci parfümü yine bir meyve-çiçek karışımı. K-201 kodlu açık parfümümüz kırmızı elma, mandalina ve armudun lezzetli buluşmasıyla başlıyor. Kokunun kalbinde yer alan, manolya, frezya, yasemin ve gardenya kokularıyla doygunluğa erişiyor. Temel notalarındaki sandal, amber, misk ve vanilya gibi sağlam notaların üzerinde bir güzellik anıtı gibi yükseliyor. Çiçek kokuları yaz bahar mevsimlerinin en beğenilen ve kadınlara da en yakışan kokularıdır. Meyve ile birlikte güçlenen çiçek, misk ve amber gibi notalarda kalıcılığını artırıyor. Ve K-201’i her mevsimin kokusu haline getiriyor.


Her anın, her mevsimin kokusu

Loris Parfüm Frequence Serisi K-25 kodlu açık parfüm
Çiçekle başlayan liste çiçeklerle devam ediyor. K-25 kodlu açık parfümümüz hafif pudralı ve inanılmaz asil bir etki ile teninizde yer edecek. K-25’in içindeki zengin nota kullanımı onu gizemli ve baştan çıkarıcı bir koku haline getiriyor. Nektarin ve şeftali çiçeğiyle başlıyor K-25 yolculuğunuz, iris, sümbül ve menekşe kökü ile devam ediyor. Kuşburnunun hafifletici etkisini de unutmamak gerek. Kokunun tabanında ise sedir ve misk yükseliyor ve kalıcılık konusunda hünerlerini konuşturuyorlar. K-25 kalıcı bir parfüm ama soğuk günlerde çantanızda 4-5 saat sonra yine aynı etkiyi yaratmak için destek kuvvet bulundurabilirsiniz.

Canlanmaya hazır mısınız?

Loris Parfüm Frequence Serisi K-35 kodlu açık parfüm
Loris Parfüm Frequence serisinin en beğenilen açık parfümlerinde biri olan K-35 sizi saatlerce kendisine bağlayacak kalıcı bir cazibeye sahip. Misk, çiçekli ve baharatlı kokular ile harmanlandı ve kadına en çok yakışan kokulardan biri haline geldi. Biber, üst notalara enerji katıyor. Mavi iris ve yaseminler ise K-35’in kalbinde muhteşem bir ikili oluşturuyorlar. Parfümün en son katmanındaki misk ve paçuli, vanilya ile el ele tutuşarak kokuyu parfüm, cildinizde saatlerce koklamaktan mutluluk duyacağınız canlandırıcı, ısıtıyor, güzelleştiriyor ve son dokunuşu yapıyor. Kesinlikle kalıcı bir açık parfüm K-35. Modern ve kadının enerjisini öne çıkaran bir parfüm.


Gün boyu sizinle...

Loris Parfüm Frequence Serisi K-120 kodlu açık parfüm
Enerjik kadını tamamlayan enfes notalar ve K-120 kodlu açık parfümün kokladığınız anda sizi içine alan büyülü etkisi. Elma, frezya ve biberle açılıyor K-120. Bir koku için fazlasıyla ilginç bir karışım ama bu üçlü öylesine dengede duruyor ki, elmanın masumiyeti biberi dizginlemeyi başarıyor. K-120’nin kalbinde gül, yasemin, menekşe ve ebegümeci var. Kokunun son derece odunsu ve bir o kadar da etkileyici tonunu veren notalar ise, dipten ve derinden gelen süet, sandal ağacı, sedir ve tütsü... Gün boyu sizinle kalabilir K-120 ve hemen her mevsime mükemmelen eşlik eder.


Biraz eğlenmeye ne dersiniz?

Loris Parfüm Frequence Serisi K-79 kodlu açık parfüm
Evet yanlış değil, K-79 kesinlikle eğlenceli ve tatlı bir koku. Sizi günün sıkıntılarından kurtaracak çocuksu bir neşesi var sanki. Biraz vurdumduymaz hatta. K-79 kodlu açık parfümün tepe notaları kivi ve litchi. Kokunun kalbinde ise kek ve beyaz çikolata notaları var. Yasemin ve orkide, K-79’u unutulmaz kılan çiçek notalarının sadece ikisi. Temel notalarda ise odunsu esanslar, oris kökü ve misk var. Kokuyu dengeleyen ve kalıcılık getiren. Sizi tüm gün saracak ve burnunuza geldikçe gülümsemenizi sağlayacak bir koku deneyimi için mutlaka mağazalarımıza uğrayın.


İddianızı ortaya koyun!

Loris Parfüm Frequence Serisi K-161 kodlu açık parfüm
Loris Parfüm Frequence serisinden tatlı ve kadınsı bir başka koku da K-161 kodlu açık parfüm ve tabii ki yine bir çiçek-meyve karışımı. Kokunun zirvesine oturan elma, kavun ve şeftali ilk izlenimde tatlı bir izlenim yaratıyor. Mimoza, müge, yasemin, frezya ve zambak da kokunun kalbinde tüm güzellikleriyle salınıyorlar. Tazelik ve güzellik katmak onların işi. Meşe yosunu, sandal ağacı ve ylang ylang da kokunun tabanındaki görevlerini yapıyorlar. İddialı, hoş, kalıcı ve her mevsim kullanılabilecek bir koku.


Minimalist güç

Loris Parfüm Frequence Serisi K-24 kodlu açık parfüm
Loris Parfüm Frequence serisi K-24 kodlu açık parfüm ağaç ve çiçek notalarının kusursuz birlikteliğini simgeleyen bir koku. Aynı zamanda çok sade ve asil... Frenk üzümü ve elmanın birbirlerine şahane eşlik ettikleri K-24, olgun şeftali ve kayısının ballı etkisini, armutla harmanlıyor. Kremsi etkisiyle girdiği parfümü yumuşatan ama etkisini artıran sandal ağacı, meşe yosunu, yaseminin birlikteliği kusursuz. Sedir ağacı, vanilya ve misk ise tabandan yükselerek K-24 kodlu açık parfümü olgunlaştırıyorlar. Kalıcı ve her mevsime uygun...


Mis gibi bahar koktu!

Loris Parfüm Frequence Serisi K-206 kodlu açık parfüm
Loris Parfüm’den tatlı mı tatlı bir bahar kokusu daha K-206 kodlu açık parfüm. Son derece hafif bir parfüm ama hafif olması sizi yanıltmasın, ilk anda hayran kalabilirsiniz ona. K-206’nin bahar etkisi, kiraz çiçeğinden kaynaklanıyor. Yanındaki gül, kızılcık ve misk ise kokunun büyüsünü oluşturan diğer kokular. Hafif bir koku olduğu için gün içinde bir kaç sprey yapmanız gerekebilir. Eğer kışın kullanacaksanız teniniz daha kuru olacağından bu desteği artırabilirsiniz. K-206’yı her sıktığınızda içiniz mutluluk ile dolacağından zaten bunu sık sık yapmak isteyeceksiniz.


Çikolata sevgilim

Loris Parfüm Frequence Serisi K-128 kodlu açık parfüm
Çikolatanın etkisini gün boyu teninde isteyenler için K-128 iyi bir seçenek. Loris Parfüm’ün en çok satanlar listesinin çikolatalı güzeli K-128, cazibeli ve sıcacık bir koku. Parfümün koku piramidinin tepesinde portakal ve limon var. Kalbindeki notaların arasında beyaz çiçekler, kayısı ve şeftali var. Tabandaki etkin çikolata kokusu, sedir ağacı, amber, musk ve vanilyanın birleşimiyle oluşuyor. Yaz geceleri için uygun olur ve kışın teninizde sıcacık salınımlarla mutluluk dağıtır. Kalıcı ve etkili. Mağazalarımıza uğrayıp denemeyi unutmayın.