En iyi açık parfümler – Erkek

En iyi açık parfümler – Erkek

Açık parfüm pazarının en kaliteli parfümlerini bulabileceğiniz Loris Parfüm mağazalarında en çok beğenilen, en trend kokuları sizler için derledik. Açık parfüm kullanıcıları dünyanın en beğenilen kokularını Loris Mağazalarında bulabiliyor. Blog yazımızda hem parfüm notalarını hem kalıcılık konusundaki yorumlarımızı hem de hangi parfümün hangi tene daha çok yakışacağını sizler için araştırdık. Loris Parfüm en iyi açık parfümler yazımızı okumadan parfüm almayın.
Keyifli okumalar...

Kazanmaya karar verenlerin kokusu

Loris Parfüm Frequence Serisi E-202 kodlu açık parfüm
Kendisini kahraman gibi hisseden erkekler için, zafer anında kokmak isteyecekleri türden bir koku Frequence Serisi E-202. Kokunun en önemli özelliği, hem çok taze hem de sıcak bir etki yaratması. Tazelik hissini veren deniz notaları ve greyfurt. Sıcaklık ise yasemin ve ahşap notalardan geliyor. E-202 kalıcı bir koku olmasını ahşaptan aldığı güce borçlu. Kalıcılık konusunda son derece başarılı geri dönüşler alıyoruz. Kullanıldığı her tene sıkı sıkı tutunan amberin bunda ciddi bir payı var. Kazananların parfümü K-202. Veya kazanmaya kararlı olanların... Tüm mevsimlerde kullanabilirsiniz, yaz akşamları için nefis bir seçim olur. Ve teninizle uyumuna onunla geçirdiğiniz saatler sonunda kendiniz karar verebilirsiniz.


Aşkı başlatan dokunuş

Loris Parfüm Frequence Serisi E-80 kodlu açık parfüm
E-80 kodlu açık parfüm Loris’in özgün kokularından biri. Ve yeni bir başlangıç yapmak için ondan iyisi yok. E-80, tatlı parfüm kategorisinde değerlendirilebilir. Tatlı parfümlerin vazgeçilmez notası vanilyanın etkisi tartışma götürmez. Fakat vanilyanın tadını dengelemek üzere hazır bulunan mandalina da işini iyi yapıyor. Açık parfüm kullanıcılarının kodunu ezbere bildikleri bu çekici karışıma dozunda bir tazelik ve enerji katıyor. Vanilya ve mandalinanın buluşması, E-80 kodlu açık parfümü unutulmazlar arasına sokuyor. Tatlı parfümlerin kalıcı olduklarını anımsatalım. Sıcak yaz günlerinde akşam saatlerinde, diğer tüm mevsimlerde ise her saat kullanabileceğiniz bir parfüm arıyorsanız E-80 tam size göre.


Sıcak bir enerji topu

Loris Parfüm Frequence Serisi E-131 kodlu açık parfüm
E-131, Loris açık parfümleri arasında en beğenilen ve en çok satılan 3. Parfüm olarak listemizde.... E-131’i iki kelimeyle tarif etmek istersek kelimeyle gizemli ve erkeksi bir parfüm olduğunu söyleyebiliriz. Koku piramidindeki notaların ortak oluşturduğu enerji, tutku ve sıcaklık onu son derece özel ibr açık parfüm haline getiriyor. Taze yeşil elmalar ve ince çiçek vurgularının üst notalarıyla gizemli bir hava oluşuyor. Hafif ve narin yasemin notalarının sedir ağacıyla harmanlanması ise parfümün gücünü artırıyor. Kalıcı bir parfüm olduğunu söyleyebiliriz ama soğuk bir günde arada desteklenmesi gerekebilir.


O artık bir klasik

(Loris Parfüm Frequence Serisi E-33 kodlu açık parfüm
Loris Parfüm’ün Top 10 erkek kokuları listesi E-33 kodlu açık parfümle devam ediyor. Aromatik odunsu bir koku olarak tanımlayabileceğiniz E-33 kodlu açık parfüm, keskin baharatlı, lavantalı ve kehribar da içeren bir koku. Son derece erkeksi olduğu şüphe götürmeyen Loris Parfüm E-33’ün notaları arasında nane, sandal ve sedir ağaçları da var. Loris Parfüm klasikleri arasında yerini çoktan aldı ve kalıcılık konusunda da iyi bir puan alabilir. Ten özelliklerine göre değişmekle birlikte, sabah kullanacağınız E-33 sizinle uzun saatler kalır. Ve günlük kullanım için de kusursuz bir seçim olur.


Çikolatanın dayanılmaz çekim gücü

Loris Parfüm Frequence Serisi E-65 kodlu açık parfüm
Eğer çikolata ile ilgili olumsuz bir hissiniz varsa E-65’ten mümkün olduğunca uzak durun çünkü o bitter çikolatanın cazibesine bürünmüş nefis bir açık parfüm. Araştırmalar çikolatanın mutluluk hormonunu ateşlediğini söylüyor ve E-65 de tüm araştırmaları doğruluyor. İçindeki bitter çikolatanın acılığını vanilya dengeliyor. Piramidin tüm tatlı halini ise zencefilin gücüne teslim ediyoruz. Hepsinin toplamında sıcak bir koku çıkıyor ortaya. Soğuk günler için ideal.


Odunsu ve baharatlı bir rüzgar

Loris Parfüm Frequence Serisi E-163 kodlu açık parfüm
Loris Parfüm en iyi açık parfümler sıralamasında sırada odunsu baharatlı bir koku var. Hafif ve şekerli bir koku olarak da tanımlanabilir. Bu sebeple bazı hanımlar E-163’ü kendi kullanımları için de alıyorlar ama E-163’ün esas etkisi erkeklerin kullanımında ortaya çıkıyor. Kahve, vanilya, lavanta, sedir ve kehribar notalarının buluşması olan E-163 kodlu açık parfüm, kalıcı, güçlü ve geniş çekim alanına sahip bir koku. Tüm odunsu baharatlı kokularda olduğu gibi gerçek performansını buğday ve daha koyun tenlerde hissettiriyor.


Özgürlüğün parfüm hali

Loris Parfüm Frequence Serisi E-130 kodlu açık parfüm
Loris Parfüm çok satanlar ve en beğenilen listesinde özgürlüğün sembolü sayılabilecek bir parfüm E-130 kodlu açık parfüm. Üst notalarında narenciyelerin en etkilileri olan mandalina, bergamot ve yanı başlarında da domates yaprağı var. Bu keskin notalar sandal ağacı ve paçuli gibi güçlü odunsu kokularla tamamlanıyor. Gün içinde yeniden kullanmanızın gerekeceğini sanmıyoruz çünkü son derece kalıcı bir açık parfüm E-130. Cildinizin kuruduğu soğuk havalarda bile size sıkı sıkıya tutunabilecek güçte.


Tazeliğin nefesinden derinin ısısına...

Loris Parfüm Frequence Serisi E-149 kodlu açık parfüm
Frequence serisi E-149 nolu açık parfümle baştan çıkarmaya hazırlıklı olun. En iyiler listesinde daha uzun seneler kalacağına inandığımız E-149 ile kesintisiz bir cazibe merkezi olmaya aday olacaksınız. E-149 nolu açık parfüm taptaze bir mandalina notası ile açılış yapıyor. E-149’un kalbindeki tarçın ve gül parfümün karakterinde önemli bir rol oynuyor. Deri, tarçın, kehribar, karabiber ve greyfurt ise E-149’un yapıtaşlarını oluşturarak onu unutulmazlar arasına sokuyor.


Sporla yaşayan erkekler için

Loris Parfüm Frequence Serisi E-10 kodlu açık parfüm
Loris Parfüm’ün E-10 kodlu açık parfümü, sağlığını her şeyden fazla önemseyen, düzenli spor yapan ve bakımlı erkeğin taze kokusu. Tatlı çiçek kokusu olarak sınıflandırabileceğimiz E-10 kodlu açık parfüm, tazeli meyveli kokularla açılıyor. Parfümün üst notalarında yer alan ananas, nane ve limon serin bir duygu ortaya koyarken, siyah frenk üzümü ve bergamotla tüm dengeler yerine oturuyor. E-10 kodlu açık parfümün kalp notaları menekşe, yasemin ve sardunya... Amber, sandal ağacı ve misk, tabanda, tüm duyguları birbirine bağlayarak E-10’u eşsiz kılıyor.


Kokunuz tarzınız
Loris Parfüm Frequence Serisi E-25 kodlu açık parfüm
Loris Parfüm en iyi açık parfümler sıralamasının ilk 10 parfümünü Frequence Serisi E-25 kodlu açık parfümle yapalım. Şıklık ve tarzın diğer adı E-25 diyebiliriz. Taze ve derin notalar parfümün karizmasını daha da artırıyor. E-25 vanilya, elma, sandal, sedir ve tarçınla tatlanıyor, oryantal odunsu kokular arasında kendine sarsılmaz bir yer ediniyor. Kentli, kendine güvenen, karizmatik ve modern erkeğin kokusu.