Çiçek Kokulu Parfümler

Çiçek Kokulu Parfümler

Doğanın insanlara en güzel hediyelerinden biri çiçeklerdir. Çağlar boyunca çiçekler birçok durumun, duygunun ya da ritüellerin sembolü haline gelmiştir. Hatta kadınlar çoğu zaman çiçekle özdeşleştirilir. Çiçek kokularının insanlar üzerindeki etkisi, parfüm sektörünün başlıca ilham kaynağıdır. Loris Parfüm’ün çiçeksi kokular konusunda geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Üstelik Loris’in parfüm koleksiyonunda çiçeksi notalar moda, mevsimlere, kullanım alanlarına, ten renklerine ve gece/gündüz zamanına göre değişir. Kişisel bakım ürünleri, araç ve ortam kokularında da etkili bir şekilde çiçek notaları kullanılmaktadır.

K-001 Tutku Dolu Parfüm

Gardenya yetiştirilmesi oldukça zor bir çiçektir. Zaman, ilgi ve doğasına uygun elverişli bir ortam ister. Gardenya gizli bir aşkın sembolü olarak nitelendirilir. Loris K-001 kadın parfümünde bu narin çiçek biber ve vanilya ile birlikte işlenmiş. Doğal bir afrodizyak olan vanilya parfümün çekiciliğini arttırırken, biber kokusu ise kadın gücünün altını çiziyor.

K-077 Özgür Ve Büyüleyici Bir Parfüm

Menekşe özgürlüğü ve sadakati vurgulayan bir çiçektir. Kokusu ise yalnızca pozitif çağrışımlar yaratır. Yasemin ise zerafetin, çekiciliğin ve güzelliğin sembolüdür. Yasemin kokusu afrodizyak etkilidir. K-077 kadın parfümünde bu eşsiz çiçeklere vanilya ve hindistancevizi notaları ekleniyor. Hindistancevizi kokusunun erkekler üzerinde etkili olduğu araştırmalarla kanıtlanmıştır. Aynı zamanda kullanıcıyı da rahatlatan bir etkiye sahiptir.

Huzur Verici Ferahlık: Loris Lavanta Kolonyası

Uçsuz bucaksız mor lavanta tarlalarından çantanıza giren lavantalar en sevilen kokular arasındadır. Yatıştırıcı kokusu ve şifa veren özellikleriyle tanınan lavanta çiçekleri Loris’te kolonya olarak yer alıyor.

Aşkın ve Güzelliğin Simgesi : Velvet Rose Uod.

Kolonya yelpazesi ile dikkatleri üzerine toplayan Loris, alışılmadık bir kolonya ile karşımıza çıkıyor; Gül Kolonyası. Gül, bu kolonyanın içinde yalnız değil. Karanfil, bergamot ve yasemin ona eşlik ediyorlar. Velvet Rose Uod yalnızca bir ‘kolonya’ olarak değerlendirilemez. Aynı zamanda içinde safran, paçuli ve sardunya notaları taşıyan ferahlatıcı bir kolonyadır. Vanilya ve pralinin uyarıcı etkilerini de ekleyerek bu kolonyayı anlatmayı bırakıyor ve denemenizi öneriyoruz.

Dönüp Baktırır: Loris Goodness Kadın Vücut Spreyi

Moda göre parfüm Loris’in uzmanlık alanı. Kendini çekici ve eğlenceli hissetmek istediğin gün vücut spreyin, Goodness olsun. Neşenin ve hafifliğin simgesi olan sümbüle, karizması tartışılmayan yasemin eşlik ediyor. Tonka fasulyesi ve kakao bu eğlenceli ruh haline eşlik ediyorkar. Loris’in tavsiyesi: Goodness vücut spreyini K 248 parfüm, duş jeli ve vücut losyonunu birlikte kullanmak! Böylece çekiciliğin ve eğlenceli modun etkisi gün boyu devam eder.

Trafik Stresi Bitti: Loris Lavanta Misk Araç Kokusu

Arabanıza bindiğiniz an, sakinleştirici ve şifa veren özelliği ile lavanta kokusu sizi bekliyor olacak. Trafik gözünüze eskisi kadar korkunç gelmeyecek! Bunda misk kokusunun etkisi de var. Sevdiğiniz bir radyo kanalını açın, kokuyu içinize çekin ve sürüş keyfinizi ikiye katlayın.

Güçlü Hisset: Sümbül ve Yaseminin Tutkulu Buluşması

Loris’in en dikkat çekici serisi Frequence’ın göz bebeği K-035, sümbül ve yasemini bir araya getiriyor. İyi ruh halinin ve güçlü bir modun sembolü sümbül, kadına en çok yakışan çiçeklerden yasemin ile buluştuğunda ortaya baş döndüren bir koku çıkıyor. Paçuli, iris özü ve sandal ağacı ile samimiyet kazanan parfüm tutkuyla doluyor. Paçulinin odunsu ve topraksı kokusu, yasemin ve sümbüle alan açarak rollerini daha iyi oynamalarını sağlıyor. Gerilerde bir yerde oryantal etkiyi hatırlatan, vanilya, amber ve beyaz misk bulunuyor. Toraktaki taze kesilmiş çim kokusu hissini ise taze vetiver uyandırıyor.