Burçlara Göre En Güzel Kadın Parfümleri

Burçlara Göre En Güzel Kadın Parfümleri

Yıldızların konumlarından yola çıkılarak ortaya çıkmış olan burçlara baktığımızda, aynı burçtan gelen insanların benzer özelliklere sahip olması gibi, aynı burçtan gelen kişilerin de birbirlerine benzer kokular tercih ettikleri düşünülebilir. Burçlar hepinizin bildiği gibi 4 ana gruba ayrılır: Su, ateş, toprak ve hava. Ve dünya yüzündeki bu dört elementin her birinin belli kokularla ilişkisi olduğu kabul edilir.
Toprak elementine bağlı burçların kokuları, paçuli, lavanta, limon otu, vanilya, kakao gibi kokulardır. Hava elementi burçları genellikle şu kokuları beğenirler: sandal ağacı, tütsü, çam, sedir. Ateş elementine bağlı burçların kokuları, sıcaklıklarından dolayı baharatlar ve egzotik kokulardır. Su burçlarında doğanlar ise, çiçeksi notalara bayılırlar. Çünkü onlar doğaya aşıktır ve doğanın romantik kokuları onlara keyif verir.
Tüm bu bilgiler bir araya getiren uzmanlarımız, Loris Parfüm’de size ve burcunuza en çok uyabilecek açık parfümleri ortaya koydular. İşte Loris Parfüm’den kadınlara yönelik en güzel burç kokusu seçenekleri.

Koç burcu kadınının parfümü
Loris Parfüm Frequence Serisi K-37 kodlu açık parfüm
Loris Parfüm Frequence serisinden koç burcu kadınları için seçtiğimiz açık parfüm K-37. K-37 bir oryantal çiçek kokusu. Notaları arasında en çarpıcı olanlar Hindistan cevizi, gardenya, biber ve zencefil... Koç burcu kadını kadar sıcak, onun kadar tutkulu. Tabii ki biraz inatçı ve çok da kararlı bir koku K-37... Koç burcu kadınlarının zor gibi görünen ama yaklaştıkça hissedebileceğiniz güçlü karakterleri için biçilmiş kaftan olan K-37 de biberin ve zencefilin keskinliğini, yasemin ve Hindistan cevizi özleriyle yumuşatarak, tende ve ruhta denge oluşturuyor.

SATIN AL

Boğa burcu kadınının parfümü
Loris Parfüm Frequence Serisi K-162 kodlu açık parfüm
İçeriğindeki taptaze çiçek notalarıyla ferahlık vererek, boğa burcu kadınının doğal ve kendisiyle barışık karakterine tam uyum sağlayan nefis bir açık parfüm: K-162. Kendisini her an canlı ve rahat hissetmek için çiçek kokularının gücüne güvenen boğa kadınları günlük kullanım için son derece uygun olan K-162’ye bayılıyorlar. Çünkü onlar hayatın her türlü sürprizine her an hazırlıklı olmak istiyorlar. Çiçek kokularından enerji alıp, bu enerjiyi hayata geçiriyorlar.

SATIN AL

Yengeç burcu kadınının parfümü
Loris Parfüm Frequence Serisi K-41 kodlu açık parfüm
Her burcun kendine haz özellikleri vardır ama yengeç burcunun hayata tutunmasını sağlayan o keskin ve güçlü ruhu başkadır. Loris Parfüm K-41 kodlu açık parfümü güçlü ama şaşırtıcı derecede taze bir karaktere sahip yengeç kadınına çok uygun. Paçuli, portakal, gül, mimoza ve yaseminden oluşan enfes karışımı ile K-41 yengeç kadınlarına mükemmel bir biçimde eşlik ediyor. Portakalın taze ve canlı turuncu koridorlarında yasemin ve mimozanın dansı tam olarak onlara göre...

SATIN AL

İkizler burcu kadınının parfümü
Loris Parfüm Frequence Serisi K-48 kodlu açık parfüm
K-48 taptaze bir çiçek kokusu. Görünen ve görünmeyen yüzüyle ikizler kadınının tüm iniş çıkışlarını çiçeklerin gücüyle dengelemesine yardım edebilir. İkizler kadını gibi, fark edilmeyi çok seven bir kadın tabii ki bu enfes kokunun etkisinden çok hoşlanacak. K-48 notaları arasındaki tozlu notalar, iris, leylak ve sümbül ikizler kadınına kusursuzca eşlik edecek bir bukete dönüşüyor. Onun kadar etkili ve onun kadar cazip bir koku.

SATIN AL

Aslan burcu kadınının parfümü
Loris Parfüm Frequence Serisi K-35 kodlu açık parfüm
Tahmin edilemez, sürekli bir hareket halindedir ve sizi mutlu edebilecek her şeyi içinde barındırır. Bu özellikler size tanıdık geliyorsa siz de bir aslan burcu kadınısınız. Biber, yasemin ve paçuli ile karşılaşırsınız K-35’i ilk kokladığınızda. Sonra karşınıza vanilya çıkar ve ardından gelen misk sizi parfüme ve parfümü de size bağlar. Loris’in gelmiş geçmiş en beğenilen kokularından biri olan K-35 aslan kadınına bir başka yakışır. Çünkü kokuyu ortaya koymak için sadece güzellik yetmez, altında bir stil ve güçlü bir karakter de gerekir.

SATIN AL

Başak burcu kadınının parfümü
Loris Parfüm Frequence Serisi K-204 kodlu açık parfüm
Onlar her zaman parlamak isterler. Güneşli bir sabahta rüzgarda dalgalanan başaklar gibi.... Pırıl pırıl bir koku olan K-204 işte bu yüzden tam olarak başak kadınına hitap eder. Meyve çiçek kokularının en güzellerinden biri olan K-204 Loris Parfüm müşterilerinin en beğendiği açık parfümlerden biri. Çarkıfelek, greyfurt, şakayık, ananas gibi birbirinden bağımsız gibi görünen notaların bir araya gelerek nasıl bir güzellik ortaya koyduklarına inanamayacaksınız.

SATIN AL

Terazi burcu kadınının parfümü
Loris Parfüm Frequence Serisi K-95 kodlu açık parfüm
Duyarlı ve baştan çıkarıcı. Romantik ama büyüleyici. Bir yanı gizemli bir yanı ise apaçık ortada. Duygusal ama kararlı da... Her açıdan dengede ama dengesizliğin sürprizlerine de açık. Oryantal çiçek kategorisindeki K-95, tüm bu özelliklere uyum gösterebilir. İçinde tutku çiçeği terazi kadınının tutkularını simgeliyor. Vanilya, yasemin ve vetiver ise bu tutkunun ateşini dengelemek için var. K-95’in etki alanını tartışmak mümkün bile değil.

SATIN AL

Akrep burcu kadınının parfümü
Loris Parfüm Frequence Serisi K-92 kodlu açık parfüm
Akrep kadınının açık parfümü K-92. Oryantal vanilyayı bir açık parfüm olan K-92’nin notaları arasında vanilya, badem, Hindistan cevizi, sandal ve yasemin var. Her bir notadan aldığı etkiyi, akrep kadınına yaraşır biçimde kişiliğinde eritiyor. İçindeki hiç bir notaya tam olarak benzemiyor. K-92 tüm o notaların beraberliğinden ortaya çıkmış tek ve mutlak bir nota sanki. Eşsiz ve benzersiz. Güçlü ama yine de şaşırtıcı derecede romantik.

SATIN AL

Yay burcu kadınının parfümü
Loris Parfüm Frequence Serisi K-15 kodlu açık parfüm
Oryantal odunsu bir koku olan K-15, yay burcu kadınları gibi her an her şeye hazır. Günlük kullanımda da şahane, çok özel bir akşamda da... Yasemin ve kehribarı, odunsu notalarla harmanlayan bu karışımın oryantal sıcaklığı yay burcu kadınlarının kendilerine özgü sıcaklıklarıyla uyum halinde. Son derece kendinden emin bir koku K-15 ve bu da ona apayrı bir cazibe katıyor. K-15’in burcu ne diye sorarsanız, o bir yay deriz.

SATIN AL

Kova burcu kadınının parfümü
Loris Parfüm Frequence Serisi K-71 kodlu açık parfüm
O kendini tekrar etmekten hoşlanmaz. Yeniliğe açıktır. Ama vefalıdır da aynı zamanda. Değişikliği sevmesi sadece hayata bağlanış biçimiyle ilgilidir ve K-71’in bir kova borcu kadını olmasını da işte bu benzerlik sağlar. Loris Parfüm Frequence serisinin en güzel oryantal çiçek karışımlarından biri olan K-71, kova kadınına aradığı enerjiyi verir. Nar, orkide, lotus çiçeği, maun ve kehribardan aldığı gücü su gibi akıtarak...

SATIN AL

Balık burcu kadınının parfümü
Loris Parfüm Frequence Serisi K-119 kodlu açık parfüm
Yine bir çiçek meyve karışımının etkisindeyiz. Balık burcu kadınlarının aradıkları tazelik ve enerji K-119’un en önemli vaadi olarak düşünülebilir. Pralin, vanilya, üzüm, iris ve yasemin karışımı olan bu özel iksir, balık burcu kadınının duygusal yönünü tam olarak tamamlar. Ona hayat verir ve duygusallığına eşlik eder. Kararlı bir koku olarak onun bu kırılgan yanını destekler. Balık kadını ve K-119 burç koku ilişkilerinin en güzellerinden biridir.
SATIN AL